Anglicko – Bosna | 5:0 (kon.) | | | Cyprus – Holandsko | 1:4 (kon.) | | | Kazachstan – Nórsko | 0:3 (kon.) |
Turecko – Slovensko | 1:1 (kon.) | | | Srbsko – Slovinsko | 3:1 (kon.) | | | Arménsko – Wales | 1:3 (kon.) |
Bulharsko – Rumunsko | 2:0 (kon.) | | | Litva – Taliansko | 0:0 (kon.) | | | Malta – Moldavsko | 3:2 (kon.) |
Dánsko – Luxembursko | 4:1 (kon.) | | | Rusko – Fínsko | 1:1 (kon.) | | | Rakúsko – Nemecko | 1:4 (kon.) |
Lichtenštajnsko – Portugalsko | 1:7 (kon.) | | | Belgicko – Lotyšsko | 0:1 (kon.) | | | S. Macedónsko – Škótsko | 2:0 (kon.) |
Island – Ukrajina | 2:4 (kon.) | | | Sev. Írsko – Francúzsko | 0:3 (kon.) |
Kazachstan – Rumunsko | 0:0 (kon.) | | | Česko – Azerbajdžan | 0:0 (kon.) | | | Nemecko – Sev. Írsko | 2:0 (kon.) |
Nórsko – San Maríno | 4:1 (kon.) | | | Dánsko – Čierna Hora | 0:1 (kon.) | | | Poľsko – Arménsko | 2:1 (kon.) |
Litva – Malta | 2:0 (kon.) | | | Slovensko – Škótsko | 3:0 (kon.) | | | Slovinsko – Anglicko | 0:0 (kon.) |
Teplice – Příbram | 1:0 (kon.) |
Králův Dvůr – Jablonec | 1:1 (5:3 po pen.) | | | Slovácko – Opava | 3:4 (po pr.) |
koniec
Bulharsko
2:0
(2:0)
Rumunsko
82
|
Mihai Căpățînă opouští hřiště a nahrazuje ho Mihai Manea.
|
|
78
|
Dragos Nedelcu odchází a Iulian Cristea přichází. Střídají i domácí, když Toniho Taseva nahrazuje Yuliyan Nenov.
|
|
74
|
Antonio Vutov pro dnešek končí a nahrazuje ho Serkan Yusein.
|
|
63
|
Ze hřiště míří Kiril Despodov a novým mužem na hrací ploše je Milcho Angelov.
|
|
59
|
Hosté poprvé střídají – na hrací plochu míří Toni Grădinaru a odstupuje Ovidiu Popescu.
|
Góly:
16. Tasev, 35. Georgiev
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 20:15.
Rozhodca: Ulusoy – Kan, Narinç (všichni Turecko)
Diváci:
Karty: 21. Galabov (BUL), 71. Vasilev (BUL) – 19. Olteanu (RUM), 56. Nedelcu (RUM)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 20:15.
Bulharsko:
Kitanov – Terziev, Galabov, Gamakov (C), Vasilev – Tasev (78. Nenov), Vutov (74. Yusein), Kolev, Malinov, Georgiev – Despodov (63. Angelov)
Náhradníci: Kostov, Marin, Kerčev, Oračev, Nenov, Angelov, Yusein
Tréner:
Rumunsko: Cojocaru – Hodorogea, Țîru (C), Miron, Olteanu – Căpățînă (82. Manea), Nedelcu (78. Cristea), Calcan, Popescu (59. Grădinaru), Bumba – Tudorie
Náhradníci: Stoian, Nedelcearu, Manea, Popa, Grădinaru, Cristea, Balaure
Tréner:
Náhradníci: Kostov, Marin, Kerčev, Oračev, Nenov, Angelov, Yusein
Tréner:
Rumunsko: Cojocaru – Hodorogea, Țîru (C), Miron, Olteanu – Căpățînă (82. Manea), Nedelcu (78. Cristea), Calcan, Popescu (59. Grădinaru), Bumba – Tudorie
Náhradníci: Stoian, Nedelcearu, Manea, Popa, Grădinaru, Cristea, Balaure
Tréner:
Rozhodca: Ulusoy – Kan, Narinç (všichni Turecko)
Diváci:
Pavel Černý