Anglicko – Bosna | 5:0 (kon.) | | | Cyprus – Holandsko | 1:4 (kon.) | | | Kazachstan – Nórsko | 0:3 (kon.) |
Turecko – Slovensko | 1:1 (kon.) | | | Srbsko – Slovinsko | 3:1 (kon.) | | | Arménsko – Wales | 1:3 (kon.) |
Bulharsko – Rumunsko | 2:0 (kon.) | | | Litva – Taliansko | 0:0 (kon.) | | | Malta – Moldavsko | 3:2 (kon.) |
Dánsko – Luxembursko | 4:1 (kon.) | | | Rusko – Fínsko | 1:1 (kon.) | | | Rakúsko – Nemecko | 1:4 (kon.) |
Lichtenštajnsko – Portugalsko | 1:7 (kon.) | | | Belgicko – Lotyšsko | 0:1 (kon.) | | | S. Macedónsko – Škótsko | 2:0 (kon.) |
Island – Ukrajina | 2:4 (kon.) | | | Sev. Írsko – Francúzsko | 0:3 (kon.) |
Kazachstan – Rumunsko | 0:0 (kon.) | | | Česko – Azerbajdžan | 0:0 (kon.) | | | Nemecko – Sev. Írsko | 2:0 (kon.) |
Nórsko – San Maríno | 4:1 (kon.) | | | Dánsko – Čierna Hora | 0:1 (kon.) | | | Poľsko – Arménsko | 2:1 (kon.) |
Litva – Malta | 2:0 (kon.) | | | Slovensko – Škótsko | 3:0 (kon.) | | | Slovinsko – Anglicko | 0:0 (kon.) |
Teplice – Příbram | 1:0 (kon.) |
Králův Dvůr – Jablonec | 1:1 (5:3 po pen.) | | | Slovácko – Opava | 3:4 (po pr.) |
koniec
Kazachstan
0:3
(0:0)
Nórsko
Tomáš Kubečka
Góly:
53. Ødegaard, 68. Zahid, 86. Ødegaard
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:9.
Rozhodca: Djokić – Petrović, Bogičević
Diváci:
Karty: 14. Rudoselskij (KAZ) – 65. Thordsen (NOR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:9.
Kazachstan:
Pavlov – Sokolenko, Rudoselskij, Šardakov, Šajkov – Sulej (89. Elmurzajev) – Tunggysbajev, Tulijev, Saparov (66. Fedin), Vorogovskij – Aimbetov (77. Antipov)
Náhradníci: Karavajev, Aslan, Fedin, Žalmukan, Antipov, Kalmuratov, Elmurzajev
Tréner:
Nórsko: Rossbach – Haraldseid, Grønner (C), Jenssen, Grøgaard – Zahid (89. Aursnes), Fossum, Trondsen (88. Thorsby), Daehli (78. Glesnes) – Ødegaard, Elyounoussi
Náhradníci: Dyngeland, Aursnes, Kristoffersen, Strand, Glesnes, Thorsby
Tréner:
Náhradníci: Karavajev, Aslan, Fedin, Žalmukan, Antipov, Kalmuratov, Elmurzajev
Tréner:
Nórsko: Rossbach – Haraldseid, Grønner (C), Jenssen, Grøgaard – Zahid (89. Aursnes), Fossum, Trondsen (88. Thorsby), Daehli (78. Glesnes) – Ødegaard, Elyounoussi
Náhradníci: Dyngeland, Aursnes, Kristoffersen, Strand, Glesnes, Thorsby
Tréner:
Rozhodca: Djokić – Petrović, Bogičević
Diváci:
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Sulej, přichází Elmurzajev.