Králův Dvůr – Jablonec 1:1 (5:3 po pen.) | Slovácko – Opava 3:4 (po pr.)
koniec po penal. (5:3)
FK Králův Dvůr
1:1 (1:1)
FK Jablonec
cz Utorok 11.10.2016, 16:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • MOL Cup • 3. kolo

MOL Cup přinesl další nečekaný výsledek. Třetiligový Králův Dvůr totiž poráží po penaltách prvoligový Jablonec a postupuje tak do další části poháru, kde narazí znovu na velice atraktivního soupeře! (18:37:58)

5. séria
    5:3
    Králův Dvůr úspěšný i na pátý pokus a poráží tak prvoligový Jablonec!

4. séria
    4:3
    Jenomže Jablonec nedává! Domácí vzápětí mohou rozhodnout.

4. séria
    4:3
    Prozatím předposlední sérii začali domácí dobře.

2:2
    A Jablonečtí také skórují, máme tak zpět vyrovnáno.

2. séria
    2:1
    Domácí jdou do vedení, odpovědět musí Jablonec.

Střílení penalt začíná.

Ani po 120. minutách jsme nepoznali vítěze, takže se rozhodnout musí v penaltovém rozstřelu. Ten začíná už za malý moment!

120
    Druhé prodloužení skončilo.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Úvodní prodloužení nerozhodlo, prosadí se jeden z celků v závěrečných patnácti minutách?

105
    První prodloužení skončilo.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Je tomu skutečně tak, nerozhodný stav 1:1 zůstal i po druhém poločase, takže o postupujícím do další fáze MOL Cupu, kde by případně na domácí čekalo další velké mužstvo, se rozhodne buď v nastavené půl hodině nebo v penaltách.

90+2
    Druhý poločas skončil.

85
    V statistice rohových kopů Severočeši vedou už 12:5, jenomže domácí stále drží nerozhodný stav a vypadá to, že se bude nakonec rozhodovat v prodloužení respektive možná až v pokutových kopech.

46
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Nový, přichází Tecl.

46

Třetiligový Králův Dvůr tak po prvním poločase s prvoligovým Jabloncem zatím drží velice nadějný výsledek. Hosté se sice dostali brzkým gólem do vedení, ovšem před malou chvílí, jen pár chvil před ukončením poločasu, se ale prosadili i domácí a do druhého poločasu tak půjdeme za stavu 1:1. Překvapí dnes domácí?

45

44
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí celek se minutu před uplynutím konce hrací doby prvního poločasu dokázal prosadit! MICHAL HELL se tak postaral o to, že se do kabin půjde pravděpodobně za nerozhodného stavu – 1:1!

8
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Hostující hráči se ujímají po osmi minutách hry vedení. O brzké otevření skóre se postaral VOJTĚCH KUBISTA – 0:1!

1

FK Králův Dvůr: Krček – Zelenka, Šilhavý, Soldát, Hell – Petr (c), Balšánek, Eliáš, Ježdík – Hájek, Šlapák.
    Náhradníci: Vávra – Bohánek, Procházka, Dochtor, Mocyk, Vybíral.

FK Jablonec: Valeš – Nový, Kubista, Hübschman (c), Hybš – Bazal, Pospíšil, Jiráček, Končal – Masopust, Wágner.
    Náhradníci: Hrubý – Hanousek, Mehanović, Trávník, Tecl, Mihálik, Kouřil.

Rozhodčí: Matějček – Vlasjuk, Koval.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.