Chabarovsk – Novgorod 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 1:0 (kon.) | Red Star Kunlun – S.Moskva 4:2 (kon.)
Omsk – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 4:3 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 3:2 (3:2 po s.n.)
Dinamo Minsk – Viťaz 2:3 (po pr.) | Petrohrad – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | HC Slovan – Čerepovec sk 3:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
cz Štvrtok 06.10.2016, 11:30 • Platinum Arena • KHL

58:51
    Kotouč opět končí před Metsolou, hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!
    45:31

45:31
    Kacuba se hned po svém příchodu mohl stát hrdinou! Nejprve nevyzrál střelou z mezikruží, poté u levé tyče nedokázal přehodit beton Proskurjakova! Hostující gólman předvedl další famózní zákrok!

43:10
    Přesilovku si teď zahraje Torpedo, dvě minuty za držení protihráče odsedí Kacuba.

41:28
    Proskurjakov se nyní roztáhl přes celé brankoviště a dokázal vyrazit dvě střely, to byly opravdu skvělé zákroky.

39:30
    Chabarovsk si zahraje další přesilovku, dvě minuty za držení si musí odpykat Lofquist.

34:06
    Domácí budou mít šanci na vyrovnání z přesilové hry, dvě minuty si totiž odpyká hostující Ashton.
    33:32 Dmitrij ŠULENIN - 0:1

33:32
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Nižnij Novgorod se zaslouženě dostává do vedení. Po hezké souhře vypálil od modré DMITRIJ ŠULENIN a trefil se náramně do pravého horního rohu. Asistence: Kirill Rasskazov, Denis Šurakov
    32:42

32:42
    To je neskutečné, co dnes předvádí Metsola! Teď si poradil s nájezdem Lofquista, následně vznikla před domácí brankou menší potyčka. Tohle byl další neskutečný zákrok domácího strážce!
    31:22

31:22
    O další tvrdou ránu se postaral Makarov a Metsola znovu vytahuje brilantní zákrok!

30:40
    Metsola opět září, nedokázal ho překonat ani dorážející Kuljomin!
    30:26

30:26
    Torpedo se dostalo do rychlého přečíslení a nakonec zblízka pálil Verjajev, jenže brankář Metsola si připisuje na konto famózní zákrok!
    28:41

28:41
    Proskurjakov nyní zaváhal při rozehrávce a toho mohl využít Byvalcev, ovšem z jasné pozice minul!

26:40
    Na trestnou lavici usedá Makarov, který si odpyká menší trest na dvě minuty.

25:23
    Metsola teď zazářil proti střela Gračjova.

23:50
    Dvě minuty za hru vysoko holí musí odpykat Kamalov.

23:50
    Tak tohle byla velká šance! Ruděnkov se dostal do velké šance a po jeho odrazu skóroval Nikolajev, jenže ještě před tím je pískáno. Amur místo vstřeleného gólu bude čelit oslabení.

17:04
    Na druhé straně se musel činit Proskurjakov proti nájezdu Litovčenka!

15:33
    Následně vypálil znovu Byvalcev a jen těsně minul pravou tyč, na druhé straně předvedl Metsola dobrý zákrok u své pravé tyče.

15:04
    Domácí mají velký tlak! Po dalším rychlém brejku pálil od modré Kosmačjov a poté se snažil ještě dorážet Byvalcev, Proskurjakov ale odolává.

14:02
    Do obrovské šance z mezikruží se dostal Norman, ovšem Metsola vyráží za svou branku.

10:06
    Nyní vznikl před Proskurjakovem velký závar, ovšem ani jeden z domácích hráčů nedokázal protlačit puk za jeho záda.

09:35
    Domácí byli blízko vedoucímu gólu. Po rychlém přečíslení tři na dva napálil jen spojnici Nikolajev!

05:03
    Hosté si zahrají první přesilovku, dvě minuty za hákování si musí odpykat Kondratěv.