Most – Litoměřice 2:4 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Třebíč 3:4 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:4 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 1:2 (po pr.) | Přerov – Kladno 4:0 (kon.)
Prostějov – Havířov 7:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
7:3 (2:2, 5:1, 0:0)
AZ Havířov
cz Pondelok 03.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance Liga (CZ) • 11. kolo

59:02
    Kamil Šimeček znovu vyjel k mantinelu, ale tentokrát neměl správný odhad! Rozjetý Jiří Půhoný jej zkoušel obstřelit, ale nakonec minul branku!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:49
    Martin Novák se řítil na hostujícího brankáře! Domácí útočník se natlačil před obránce, ale bekhendem minul vzdálenější tyčku!

55:17
    Jakub Dudek dostal kotouč za záda Jakuba Neužila, ale branka nemůže platit. Hostující hráč docílil branky kopnutím!

55:06
    Vylučuje se i na straně domácího celku! Havířov si zahraje přesilovku! Dvě minuty za sekání dostává Patrik Moskal!

54:02
    Jan Rudovský jako falešný obránce prošel do mezikruží, předal kotouč Novákovi, proti jehož ráně se fantastickým zákrokem vyznamenal Kamil Šimeček!

53:05
    Další vyloučení na straně Havířova§ Daniel Štumpf dostává dvě minuty za hákování!

48:35
    Obrovská šance také na druhé straně! Kamil Šimeček vůbec nevěděl, kde je kotouč, ale Lubomír Korhoň jej nedokázal usměrnit do poloodkryté branky!

47:20
    Hosté se ve vlastním oslabení řítili do obrovské šance! Přihrávku před odkrytou branku obdržel Martin Lenďák, který bez přípravy minul zařízení!

47:10
    Bude se znovu vylučovat! Přesilovou hru si tentokrát zahrají Jestřábí! Dvě minuty za držení protihráče dostává Václav Meidl!

42:26
    Bude se znovu vylučovat! Další přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podražení dostává Martin Novák.

40:29
    Havířov stále dohrává přesilovku 5 na 3! Michal Sztefek se prodral do střelecké pozice a krásnou ránou orazítkoval tyč!

39:17
    Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3! Jiří Hozák odjíždí odpykat trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:35
    Havířov si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za držení protihráče dostává Vojtěch Zadražil!

38:12
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Domácí jsou při chuti! Prostějov si užívá zápas v exhibičním tempu! Na odražený kotouč od mantinelu si sjel JAN RUDOVSKÝ, navedl si puk mezi kruhy a střelou zápěstím vymetl horní roh havířovské branky! Asistence: Tomáš Protivný, Daniel Kolář.

37:23
    Na druhé straně zakončoval krásnou akci Havířova Jakub Orság, který z ostrého úhlu nedokázal přizvednout puk nad beton Jakuba Neužila!

37:00
    Další velká šance Jestřábů! Hozák s Fialou postupovali proti osamocenému Šimečkovi! Střídající brankář Havířova vypíchl pomalou přihrávku hokejkou a zachránil hosty před další potupou!

35:49
    Ke střídání brankářů dochází i v brance Havířova! Marka Laca nahrazuje Kamil Šimeček!

35:49
    Velké nedorozumění v defenzívě Havířova! Laco vyjel z branky, nahrával Ledňákovi, který kotouč pustil za sebe a na modré čáře jej uzmul domácí MARTIN NOVÁK, který jej napálil do opuštěné branky! Bez asistence.

33:05
    Ve velké šanci se ocitl Marek Švec! Domácí hráč se ocitl sám před brankou, ale nedokázal se zorientovat a poskakující kotouč nenapálil na havířovskou branku!

32:57
    Vylučuje se i na domácí straně! Jiří Půhoný vyfasoval dvouminutový trest za podražení!

31:12
    Znovu se bude vylučovat! Hosté vyfasují další trest! Na trestnou lavici odjíždí Jiří Krisl, který si odpyká dvě minuty za držení protihráče!

30:20
    Prostějov využívá další přesilovou hru a vede už 5:3! Nepřehlednou situaci před brankou, kde poskakoval kotouč, zakončil bekhendem LUBOMÍR KORHOŇ! Hosté měli kupu smůlu, Pechanec měl puk na holi, ale nedokázal jej vyhodit! Asistence: Lukáš Krejčík.

29:03
    Bude se vylučovat! Prostějov si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za podražení odsedí Martin Lenďák!

26:01
    Střídání v domácí kleci! Pavel Kantor přepouští své místo mezi třemi tyčemi Jestřábů Jakubu Neužilovi!

26:01
    Havířov právě vstřelil branku!
    Další branka! Havířov se dostává na dostřel jediné branky! Hosté ještě stihli zužitkovat přesilovou hru! LUKÁŠ BEDNÁŘ místo přihrávky vyslal překvapivou střelu, který zapadla za záda Pavla Kantora! Asistence: Karol Korím, Václav Meidl

24:36
    Další branka domácích! Prostějov se prosadil i v oslabení! Domácí vyhodili puk do středního pásma, kotouč si vzal MATOUŠ VENKRBEC, který kotouč potáhl do útočného pásma a střelou na lapačku propálil Laca! Hostující brankář si tento zákrok do rámečku nedá! Asistence: Tomáš Protivný.

24:15
    Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahrají hráči Havířova! Dvě minuty za podražení dostává Jan Káňa.

23:47
    Domácí se poprvé v zápasu ujímají vedení! Prostějov využívá přesilovou hru! Přihrávku na modrou čáru obdržel Jan Káňa, který okamžitě vypálil a jeho ránu ještě tečoval LUKÁŠ KREJČÍK! Hostující brankář neměl šanci! Asistence: Jan Káňa.

23:02
    Aleš Holík vypálil od modré, jeho ránu před Lacem tečoval Matouš Venkrbec, od nějž se puk odrazil na brankoviště, ale proskákal vedle branky!

22:17
    Až nyní se bude vylučovat! Dvě minuty za hákování dostává Antonín Pechanec!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:50
    Je znovu vyrovnáno! Odražený kotouč na modré čáře posunul do útočného pásma Korboň. Kotouč vyplaval ze souboje u mantinelu mezi kruhy, kde si jej vzal LUKÁŠ KREJČÍK a krásnou ránou zápěstím propálil Laca! Asistence: Patrik Moskal, Lubomír Korhoň.

17:00
    Pavel Kantor nezvládl rozehrávku za brankou. Odražený puk se odrazil před branku, kde byl jeden z hráčů Havířova, ale obránce Vojtěch Zadražil zastavil jeho pokus!

11:56
    Hosté si berou zpět ztracené vedení! Kotouč se ihned po vhazování odrazil na modrou čáru a MARCEL PETRAN jej nádhernou střelou napálil do horního rohu! Asistence: Daniel Štumpf.

09:13
    Na druhé straně se hosté hnali ve čtyřech proti jedinému obránci! Havířov celou akci překombinoval a Pavel Kantor měl spoustu času na přemístění se!

08:47
    Je vyrovnáno! Domácí po skončení přesilové hry rozjeli rychlou akci. Střelu Lukáše Krejčíka vyrazil Laco před sebe a JAN KÁŇA bekhendem zametl kotouč do sítě! Asistence: Lukáš Krejčík, Jiří Půhoný.

06:38
    Další faul! Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3! Dvě minuty za sekání dostává Jakub Kotala!

05:44
    Vylučovat se bude i na druhé straně! Dvě minuty za hákování dostává Marek Haas!

03:45
    Mohlo být vyrovnáno! Domácí se řítili do otevřené obrany Havířova! Na vysokou přihrávku se natáhl Martin Novák, jehož ránu skvěle zastavil připravený Laco!

02:33
    To bylo hodně rychlé! Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu, Jan Maruna si sjel mezi kruhy a využil zacloněného výhledu Pavla Kantora! Odražený kotouč si našel MAREK HAAS a střelou pod víko poslal Havířov do vedení! Asistence: Jan Maruna.

02:22
    Bude se poprvé vylučovat! Ondřej Holomek dostává dvě minuty za hákování! Hosté mají k dispozici první přesilovku.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 9. J. Káňa (L. Krejčík, Půhoný), 19. L. Krejčík (Moskal, Korhoň), 24. L. Krejčík (J. Káňa), 25. Venkrbec (Protivný), 31. Korhoň (L. Krejčík), 36. M. Novák, 39. Rudovský (Protivný, D. Kolář) – 3. Haas (Maruna), 12. Petran (Štumpf), 27. Bednář (Korím, V. Meidl)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – M. Novák, Moskal, Korhoň – L. Krejčík, J. Káňa, Půhoný – Švec, Fiala, Hozák.
    AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Krisl, Lenďák, Bahounek, D. Seman (C), Petran, Korím, Dudek – Maruna, Haas, Gřeš – V. Meidl, Bednář, Kotala – Sztefek, Pechanec, Štumpf – Pořízek, D. Matula, Orság.

Rozhodca: Škrobák – Kis, Lučan