Helsinki – Jaroslavľ 4:3 (kon.) | Záhreb – Petrohrad 5:4 (po pr.) | HC Slovan – CSKA Moskva sk 1:2 (po pr.)

CSKA Moska dala gól!
    Hostia vyhrávajú duel po predĺžení, od modrej vystrelil jeden z bekov hostí a to Kiselevič, puk pred bránkoviskom Brusta do siete dopravil MICHAIL NAUMENKOV. Asistencia: Bohdan Kiselevič.

59:36
    Opäť to bol Kugryšev, ktorý vystrelil z ľavej strany od kruhu, Brust puk vyrazil späť do hry, vojaci založili ďalší útok a z pravého kruhu zakončoval Pivcakin, Brust puk v pokľaku schoval na svojej hrudi.

57:41
    Nebezpečná strela v podaní Kugryševa, ktorý vystrelil spoza kruhov a obrancov domácich, Brust v pokľaku puk schoval do náručia.

54:44
    Luža posielal zrejme malú domov Brustovi, keď puk poslal z pravej strany na vlastnú bránku, Brust to nečakal, no puk pohotovo poslal von z bránkoviska.

52:57
    Nepríjemný skáckajúci puk poslali hostia na Brusta, Barry ho pohotovo pravým betónom vyrazil do bezpečia, uff.

47:55
    Da Costa vystrelil príklepom spoza kruhov cez dvoch hráčov belasých, Brust v pokľaku puk vyrazil späť do hry, vojaci majú puk pod kontrolou v pásme Slovana.

44:20
    Tak tento faul už arbitri videli, dve minúty za podrazenie pre Enlunda.

40:36
    Dve minúty za krosček pre Denisova, presilovke pre Slovan, Sorokin likvidoval dva puky domácich po strelách Jegliča a Plastina. Denisov k svojmu trestu dostal navyše osobný trest v trvaní deiatich minút. Hlavný signalizoval krosček, hlásateľ ohlásil napadnutie zozadu.

37:14
    Príliš veľa hráčov na ľade v podaní CSKA, presilovku si zahrá opäť teraz Slovan.

36:14
    Telegin potvrdil prítomným, prečo bol v nominácii na Svetovom pohári, najskôr pálil z vnútornej strany pravého kruhu, Brust puk vyrazil pred seba a po skrumáži ho na bránku poslal z medzikružia opäť Telegin, puk opečiatkoval žrď Barryho svätyne a napokon Brust puk schoval pod svoje telo.

35:11
    Podrazenie v podaní Lužu, presilovku budú hrať teraz hostia.
    31:59 Václav Nedorost - 1:1

31:59
    Slovan Bratislava dal gól!
    Prečíslenie domácich dva na jeden, z pravej strany Jeglič naservíroval puk medzi kruhy a VÁCLAV NEDOROST puk poslal do siete hostí. Asistencie: Žiga Jeglič a Marek Viedenský.

29:48
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, dve minúty pre Denisova, presilovka pre HC Slovan.
    27:24 Grigorij Panin za tento zákrok putoval pod sprchu

27:24
    Panin dostal osobný trest do konca zápasu za nešportové správanie, hrať budeme s plným počtom hráčov na oboch stranách.

23:15
    Na pravej strane pri bránkovisku mal výbornú šancu jeden z hráčov v bielom drese, Brust aj tento puk poslal späť do hry a podržal tím belasých.

22:49
    Petrov vypálil z pravej strany a mal dobrú pozíciu, Brust puk vyrazil späť do hry, hostia ho majú pod kontrolou.

21:13
    Meszároš dostal dve minúty za držanie, o chvíľu budú hrať presilovku chlapci z hlavného mesta Ruskej federácie.

19:59
    Excelentný semafor Sorokina, ktorý schoval puk z hokejky Švarného, keď Ivan pálil švihom z ľavého kruhu, gólman hostí má dnes v ruke Potterovskú čarovnú paličku.

19:25
    Skalický dorážal na pravej strane pri bránkovisku puk odrazený od mantinelu spoza bránky, Sorokin dobre čítal hru a puk znovu poslal späť do hry.

19:15
    Scott podrazil Švarného, teraz sa čuduje zbytočne, na dve minúty odkorčuľoval na trestnú, ten pobyt tam by sme mu mali skrátiť veru.

16:48
    Cheechoo mal na palici vyrovnanie, na pravej strane pri bránkovisku dostal prihrávku spoza bránky, pohotovo vystrelil, Sorokin v rozkľaku puk predsa len vyrazil pred bránkovisko, na dorážku tam nikto v modrom ale nebol.

15:48
    Nedorost v obrovskej šanci pred bránkoviskom, svoj puk však poslal na Sorokina, ktorý ho vyrazil späť do hry, nuž...

15:24
    Da Costa opustil hraciu plochu smerom na trestnú, dve minúty pre hráčsku lavičku CSKA, príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

12:03
    Scott sa čuduje a ja spolu s ním, verdikt hlavného nikto nezmení, dve minúty za nedovolené bránenie, presilovka pre domácich.
    10:54 Kirill Petrov - 0:1

10:54
    CSKA Moskva dala gól!
    CSKA využíva presilovú hru, puk z ľavej strany si na vnútornej strane kruhu prevzal KIRILL PETROV a okolo lapačky Brusta ho poslal do siete.

09:22
    Lušňák opúšťa hraciu plochu, keď inkasoval dve minúty za podrazenie, opäť presilovka, teraz však pre CSKA.

07:54
    Sorokin nevedel odkiaľ vietor fúka, belasí vyrobili skrumáž pred bránkoviskom, autorom striel bol Cheechoo, ktorý najskôr trafil Sorokina, ten puk vyrazil a Jonathan s ním prešiel poza bránku, no zasunúť sa mu ho do klietky vojakov nepodarilo, škoda.

06:31
    Hákovanie v podaní Muršaka, ktorý poslal na ľad Nedorosta, presilovku si zahrá teraz Slovan.

03:17
    Prísne vylúčenie Lužu za podrazenie, presilovku si zahrá CSKA.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 32. Nedorost (Jeglič, Viedenský) – 11. K. Petrov, 63. Naumenkov (Kiselevič)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný (A), Plastino, Luža, Meszároš (C), Pokorný, Ďaloga, Bačík, Kundrátek – Nedorost, Taffe, Jeglič – Šťastný, Viedenský (A), Cheechoo – Valský, Zigo, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šiška
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Denisov (C), Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, G. Panin, Naumenkov, Pivcakin, Košelev – Telegin, Scott, Kugryšev – Ničuškin, Popov, K. Petrov – Muršak (A), Da Costa, Enlund – D. Kvartaľnov, Andronov (A), Žarkov

Rozhodca: Hašilov, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10.055