Buffalo – Toronto 1:8 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:0 (kon.) | Carolina – Tampa Bay 1:2 (po pr.)
Detroit – Boston 1:2 (po pr.) | St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:1 (kon.) | Colorado – LA Kings 3:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.)
Ottawa – Montreal 2:3 (po pr.)
Ottawa Senators
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Montreal Canadiens
cz Sobota 01.10.2016, 21:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Príprava NHL

55:10
    Nepříjemnost pro domácí celek. Za nedovolené bránění je totiž dvěma trestnými minutami odměněn Kyle Turris (OTT).

39:15
    Danault se snažil uvolnit u zadního mantinelu, ale Thomas Chabot (OTT) si ho přidržel a je potrestán dvěma minutami na lavici hanby.

32:06
    Je tady první přesilová hra pro Montreal. Na trestnou lavici totiž vinou nedovoleného bránění usedne Fredrik Claesson (OTT).

20:00
    Máme tady vyloučení na obou stranách. Za šarvátku s Bobbym Farnhamem (MTL) dostává dvě trestné minuty Ryan Dzingel (OTT). Jeho montrealský sok však dostává o dvě trestné minuty více.

12:43
    Podruhé v utkání jde na lavici hanb jeden z hostů. Brett Lernout (MTL) v rohu kluziště krosčekem naložil soupeři a dostává dvě trestné minuty.

06:07
    Přesilová hra ve prospěch Sens! Dvě trestné minuty za sekání dostává hostující Philip Samuelsson (MTL).

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 22. Hoffman (Ryan, Brassard), 27. Turris (Varone, Hoffman) – 1. Byron (Mitchell), 60. Flynn (Byron, Danault), 61. Danault (Byron)

Ottawa Senators: Hammond (Driedger) – Phaneuf, Ceci, Bartkowski, Kostka, Claesson, Karlsson, Chabot – Turris, Ryan, Pyatt, Brassard, Kelly, Neil, Puempel, Dzingel, Pageau, Hoffman, Varone
    Montreal Canadiens: Montoya (Fucale) – Lernout, Samuelsson, Juulsen, Alexandrov, Parisi, Johnston – Mitchell, Matteau, Danault, De La Rose, Flynn, McCarron, Ščerbak, Byron, Farnham, Audette, Hudon, Grégoire

Rozhodca: Pollock, Hebert – Shewchyk, Driscoll

Diváci: 17 147