Buffalo – Toronto 1:8 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:0 (kon.) | Carolina – Tampa Bay 1:2 (po pr.)
Detroit – Boston 1:2 (po pr.) | St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:1 (kon.) | Colorado – LA Kings 3:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.)
Ottawa – Montreal 2:3 (po pr.)
Detroit Red Wings
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Boston Bruins
cz Sobota 01.10.2016, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • Príprava NHL

56:40
    Detroit má obrovskou šanci jít před koncem třetí třetiny do vedení. Grzelcyk je vyloučen na dvě minuty za hákování.

43:29
    Liles je vyloučen na dvě minuty za hákování a domácí se mohou přiblížit k vítězství.

36:59
    Red Wings si zahrají přesilovou hru. Spooner si při bránění pomohl držením a je vyloučen na dvě minuty.

34:37
    Smith v útočném pásmu dohrál Morrowa a ten si to nenechal líbit. Oba odhodili rukavice a vše si vyříkali pěstmi.

28:15
    Domácí obraně ujel Spooner a Hronek ho musel faulovat. Český obránce je vyloučen na dvě minuty za sekání.

26:21
    Cave hákoval a Detroit si zahraje druhou přesilovou hru. Využije i tuhle?

24:54
    Detroit si zahraje přesilovou hru. Griffith se provinil krosčekem a je vyloučen na dvě minuty.

09:06
    Green se v obranném pásmu provinil hákováním a Detroit bude znovu hrát ve čtyřech.

05:47
    Tangradi to v útočném pásmu přehnal s napadáním a loktem udeřil do hlavy Nashe. Boston si tedy zahraje přesilovou hru.

02:13
    Utkání začíná hodně divoce. Aubry a Hickman odhodili rukavice a ukázali divákům pěstní vložku. Oba dostávají pětiminutový trest.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 26. Sheahan (Green, Lorito) – 53. Heinen (Senyshyn, Liles), 61. Spooner (Morrow)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Ericsson, Green, Hicketts, Jensen, Renouf, Hronek – Nyquist, Helm, Sheahan – Tangradi, Lorito, Callahan – Svečnikov, Street, Sadowy – Smith, Aubry, Ford
    Boston Bruins: Chudobin (McIntyre) – Liles, Carlo, Morrow, McQuaid, Lauzon, Grant, Grzelcyk – Heinen, Nash, Griffith – Cehlarik, Cave, Ferlin – Beleskey, Spooner, Senyshyn – Blidh, Kuraly, Hickman

Rozhodca: St. Pierre, Rank – Alphonso, Kovachik