Boston – Detroit 1:5 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 2:0 (kon.) | Chicago – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Colorado – Dallas 4:2 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:3 (kon.) | LA Kings – Anaheim 6:1 (kon.)
Vancouver Canucks
5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
Edmonton Oilers
cz Štvrtok 29.09.2016, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Príprava NHL

57:41
    Domácí opět chybovali při střídání a měli ve hře šest hráčů, a to docela dlouho. Trest odpyká opět Joseph LaBate.

55:36
    Velká šance pro domácí tým rozhodnout utkání. Za sekání dostane dvě minuty Benoit Pouliot, který zbytečně vzal přes ruce Jaysona Megnu.

51:14
    U mantinelu dostal tvrdý náraz zezadu Patrick Maroon a James Sheppard a Darnell Nurse odjížději svorně za hrubost v následné strkanici na trestnou lavici.

35:44
    Demko až moc dlouho váhal s rozehrávkou a nakonec dostává dvě minuty za zdržování hry. Zbytečný trest pro domácí tým.

30:19
    Joseph LaBate přijel jako třetí do souboje u mantinelu, navíc si hlavně počínal nedovoleně vůči Draku Caggiulovi a odjíždí tak na trestnou lavici. Faul loktem.

21:18
    Ale bude se znovu vylučovat. Za hákování míří na trestnou lavici Edler.

19:05
    Další trest pro domácí! Ti byli i přes hru v oslabení najednou v šesti na ledě! Trest odpyká Jayson Megna a Edmontom má necelou minutu výhodu pěti proti třem!

17:52
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (LaBate – 2 min., hákování).

10:50
    A domácí tým si zahraje přesilovou hru, Griffin Reinhart odehrál puk mimo kluziště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 13. Stecher (Rödin, Edler), 17. Gaunce (Stecher, Carcone), 36. LaBate (Edler, Sheppard), 56. Rödin (Stecher, Edler), 59. Gudbranson – 15. Caggiula (Maroon), 20. Caggiula (Pouliot, Davidson), 40. Reinhart (Slepyšev, Sallinen)

Vancouver Canucks: Miller (31. Demko) – Elder, Stecher, Hutton, Gudbranson, Juolevi, Biega – Skille, Zalewski, Rödin – Etem, Granlund, Dorsett – Carcone, Gaunce, Megna – LaBate, Sheppard, D'Aoust.
    Edmonton Oilers: Gustavsson (41. Ellis) – Reinhart, Simpson, Laleggia, Musil, Nurse, Davidson – Lucic, McDavid, Eberle – Maroon, Caggiula, Versteeg – Pouliot, Sallinen, Slepyšev – Beck, Khaira, Pitlick.

Rozhodca: Hanson, Rehman – Cameron, Knorr