Boston – Detroit 1:5 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 2:0 (kon.) | Chicago – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Colorado – Dallas 4:2 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:3 (kon.) | LA Kings – Anaheim 6:1 (kon.)
Colorado Avalanche
4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Dallas Stars
cz Štvrtok 29.09.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Príprava NHL

53:23
    Andrew Bodnarchuk (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a Colorado si tak zahraje přesilovou hru.

50:20
    Další vyloučení na domácí straně. Gabriel Bourque (COL) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Navíc se poté oba soupeři do sebe pustili, takže oba ještě dostávají dvě minuty za hrubost.

46:45
    Domácí Colborne dostává dvě minuty za hákování, a Dallas si tak zahraje další přesilovou hru.

33:24
    Dallas si však zahraje další přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Jim O´Brien (COL).

27:24
    Tak ve druhé třetina se nám hra hodně přitvrdila, když jsme mohli vidět další bitku, kterou tentokrát svedli Adam Cracknell (DAL) a Cody McLeod (COL). Navíc domácí McLeod dostává dvě minuty za vražení na hrazení jednoho z hostujících hráčů.

21:36
    Další vzájemné vyloučení, když jsou za hrubost na dvě minuty vyloučení Samuel Henley (COL) a Matěj Stránský (DAL).

20:13
    Ihned po následném buly se do sebe pustili Jarome Iginla (COL) a Antoine Roussel (DAL), a oba tak odsedí pět minut na trestné lavici.

14:12
    Dallas bude hrát přesilovou hru proti třem, protože Ben Smith (COL) dostává dvě minuty za podražení.

13:49
    Hrát se bude ve čtyřech, když jsou na trestnou lavici poslání domácí Patrick Wiercioch (COL) a hostující Denis Gurianov (DAL).

11:22
    Sergej Bojkov (COL) sevřel puk ve své rukavici, a tak dostává dvě minuty.

06:57
    Brett Ritchie (DAL) krosčekoval jednoho z domácích hráčů, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 9. Whitney (Barrie), 41. Beauchemin (Bourque, Iginla), 56. B. Smith (O´Brien, Beuchemin), 60. Wiercioch – 21. Faksa (Roussel), 24. Faksa (Ritchie, Nemeth)

Colorado Avalanche: Pickard (41. Simpson) – Barrie, Wiercioch, Beauchemin, Bojkov, Tjutin, Lindholm – Colborne, Whitney, Iginla, Comeau, B. Smith, Grimaldi, O´Brian, Compher, Henley, Greer, McLeod, Bourque.
    Dallas Stars: Niemi (33. Desrosiers) – Oleksiak, Nemeth, Lindell, Jo. Benn, Bodnarchuk, Oduya – Roussel, G. Smith Ritchie – DeFazio, Dowling, Gurianov – Elie, Faksa, Stránský – McKenzie, Cracknell, Ully.