ZVVZ USK Praha – Piešťanské Čajky sk 70:63 (kon.) | Kraków – DVTK Miškolc 0:0 (zruš.)
ZVVZ USK Praha
70:63 (22:22, 44:42, 53:51)
Piešťanské Čajky
Štvrtok 22.09.2016, 17:00 • ŠH ARENA Lučenec • Memoriál Jána Šufliarskeho

V závere zápasu USK Praha ustrážila svoj vedenie a zdolala Piešťanské Čajky o sedem bodov 70:63. (18:40:53)

Koniec zápasu. (70:63)

37:45
    Brownovej sa podarilo dvomi šestkami znížiť. (68:59)

37:08
    Po úmyselnom faule premenila Hanušová oba trestné hody. (66:55)

35:35
    Momentálne sme videli koše z trestných hodou na jednej strane Steunberga a na druhej Paleníková. (64:55)

32:54
    Po Hanušovej trojke vedie už USK o 9 bodov. (62:53)

31:27
    Brownová hneď v úvode vyrovnala, ale USK sa dostalo 4 bodmi do vedenia. (57:53)

30:01
    Začala sa štvrtá štvrtina. (53:51)

30:00
    Tretia štvrtina sa skončila. (53:51)

29:59
    Sekundu pred koncom tretej časti sa presadila Steinberga a dostala do dvojbodového vedenia Pražáčky. (53:51)

29:45
    V tejto štvrtine sme veľa košov nevideli. Oba celky dali dokopy len 16 bodov. (51:51)

28:12
    Na oboch stranách je v zakončení veľmi veľa nepresností a stav sa výrazne nemení. (51:51)

24:59
    Stav je stále veľmi vyrovnaný. Aj po necelých piatich min. v druhom polčase svietili na svetelnej tabuli nerozhodné skóre. (49:49)

23:17
    Oroszová trojkou dostáva Čajky do vedenia. (47:49)

21:18
    V druhom polčase mali lepší úvod hráčky USK. (47:42)

20:01
    Začala sa tretia štvrtina. (44:42)

Máme za sebou vyrovnaný prvý polčas, kde začali lepšie hráčky Piešťan, ale postupne sa hra vyrovnala a v ďalšom priebehu sa obraz hry vyrovnal. USK sa dostalo aj do sedem bodového vedenia. V závere polčasu Brownová vyrovnala. Lenže pár sekúnd pred koncom Vyoralová rozhodla o vedení.