Vlašim – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:3 (kon.) | Sigma Olomouc – Táborsko 1:2 (kon.)
FK Pardubice
1:3 (1:3)
FC Vysočina Jihlava
cz Utorok 20.09.2016, 16:30 • Pod Vinicí, Pardubice • MOL Cup • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Ve 3. kole MOL Cupu se utkají druholigové Pardubice s prvoligovou Jihlavou. Domácí celek v prvním kole vyhrál 5:0 v Letohradu a ve druhém kole v Živanicích 1:0.
    Vysočina ve 2. kole deklasovala Klatovy na jejich hřišti 9:1.
    Oba celky se utkaly v rámci letní přípravy a Pardubice v Jihlavě remizovaly 1:1.

FK Pardubice: Knobloch – Přibyl, Jeřábek, Jedlička, Pospíšil – Ladra, Řezníček, Kudrna, Fousek – Petráň, Kovář.
    Náhradníci: Hrnčíř – Prokopec, Zavadil, Valenta, Kim, Kayamba, Bláha

FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Blaič, Krejčí, Urdinov, Rosa, Mišun, Hronek, Vaculík, Ikaunieks, Batioja – Dvořák.
    Náhradníci: Hanuš – Šamánek, Záviška, Rabušic, Zoubele

Rozhodčí: Rejžek – Urban, Vodrážka.

1

2
    Po špatném odkopu Rakovana měl Kovář velkou šanci, ale z velké dálky opuštěnou branku hostů minul.

4
    Jihlava právě vstřelila branku! Průnikovou přihrávku za obranu dostal PAVEL DVOŘÁK a v koncovce střelou po zemi otevřel skóre dnešního zápasu – 0:1!

9
    Střelu nad domácí branku vyslal Vaculík.

10
    Nebezpečnou hlavičku vedle Knoblochovy branky poslal Ikaunieks.

13
    Pardubice právě vstřelily branku! Po akci a centru Ladry si srazil míč do vlastní branky Antonín Rosa – 1:1!

16
    Rohový kop pro hosty.

21
    Nebezpečnou střelu Vaculíka k tyči vyrazil Knobloch na roh.

21
    Jihlava právě vstřelila branku! Dnes se nám s vlastními góly roztrhl pytel... Po rohu hostů poslal míč nohou přesně k tyči vlastní branky Martin Jedlička – 1:2!

25
    Další roh pro hosty.

26
    Hosté měli výhodu trestného kopu, ale následně jim byl pískán ofsajd.

29
    V ofsajdu domácí Kovář.

31
    Zpoza vápna vystřelil Davis Ikaunieks a trefil spojnici domácí branky!

32
    Trestný kop pro Pardubice, ale hosté se ubránili.

35
    Byla nařízena penalta proti domácím po faulu Pospíšila na Batioju..

36
    Jihlava právě vstřelila branku! Penaltu bezpečně proměnil LUKÁŠ VACULÍK – 1:3!

39
    Přímý kop pro domácí na polovině soupeře po ruce Batioji.

45+1

Je za námi první poločas a hosté z Jihlavy v první půli jednoznačně dominují ve hře i ve skórování.

46

46
    Do druhé půle domácí udělali jednu změnu v sestavě, kdy Adama Fouska nahradil Daewon Kim.

50
    Domácí mají na začátku druhé půle více ze hry.

54
    V koncovce jsou ale nepřesní. Již tři pokusy od přestávky šly mimo branku.

60
    Je sympatické, že se domácí celek snaží s nepříznivým stavem něco udělat, ale ke gólu to zatím nevedlo. Hosté nyní hrají hodně profesorsky.

62
    Střelu nyní vyslal Řezníček, ale Rakovan byl na místě.

64
    První střídání v celku Jihlavy, kdy Jan Záviška nahradil Yaniho Urdinova.

67
    Trestný kop pro domácí po faulu na Kima z levé strany.

67
    Druhá změna v domácím celku. Joel Kayamba nahrazuje jiného útočníka Michala Petráně.

68
    Dnešní utkání sleduje 595 diváků.

72
    Zraněného Petra Hronka nahradil Rostislav Šamánek.

75
    Poslední změna v celku domácích, kdy Jiří Bláha nahrazuje Daniela Kováře.

79
    Technickou střelu těsně nad vyslal Jan Jeřábek.

80
    Autora první branky Pavla Dvořáka nahrazuje Michael Rabušic.

82
    Z otočky ve vápně střílel Ikaunieks, ale Knobloch byl na místě.

86
    Utkání se již jen dohrává a postup jihlavských do dalšího kola Poháru je zřejmě jasný...