Čeljabinsk – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Helsinki – Omsk | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Riga – Novosibirsk | 3:4 (kon.) |
Dinamo Minsk – Novokuzneck | 4:2 (kon.) | | | Viťaz – Soči | 4:3 (kon.) | | | S.Moskva – D. Moskva | 2:3 (0:1 po s.n.) |
HC Slovan – Záhreb | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Tím Európy – USA | 3:0 (kon.) |
Nemecko – Česko | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 6:4 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:6 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Sparta Praha | 2:4 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 1:3 (kon.) |
Česko – Nemecko | 4:3 (kon.) |
Jihlava – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 4:3 (po pr.) |
Ústí n/L – Přerov | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Slavia – Litoměřice | 4:1 (kon.) | | | Třebíč – Havířov | 1:2 (kon.) |
Most – Benátky n/J | 2:1 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Zubr Přerov
60:55
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Vlastimil Dostálek – 2 min., hrubost).
|
|
60:55
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Patrik Poulíček – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
|
|
54:41
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Milan Procházka – 2 min., hákování).
|
|
34:50
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Šimon Kratochvíl – 2 min., podražení).
|
|
28:31
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Karel Plášek – 2 min., držení protihráče).
|
|
19:08
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lukáš Chmelíř – 2 min., sekání).
|
|
15:11
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lubomír Malina – 2 min., podražení).
|
|
04:40
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Zdeněk Doležal – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
52. Kloz (Loskot, Moučka), 56. Kloz (Kasík) – 27. Sikora (L. Vágner, Malina), 59. Popelka (Milan Procházka), rozh. náj. Sikora
Rozhodca: Smitka – Potůček, Čížek
Diváci: 567
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Roman Pšurný (PRE)
0:0 Zdeněk Doležal (UNL)
2. séria:
0:0 Vlastimil Dostálek (PRE)
0:0 Jan Kloz (UNL)
3. séria:
0:1 Marek Sikora (PRE)
0:1 David Bernad (UNL)
HC Slovan Ústí nad Labem:
Soukup (Volke) – Kasík, Bernad, M. Vágner (C), Husák, Přindiš, Brož, Hes – Kloz, Vrdlovec, Dalecký – Poulíček, Loskot, Z. Doležal – Merta, Gengel, Moučka – Navarra, Melka, Komárek.
Náhradníci:
Tréner:
HC Zubr Přerov: Klimeš (Horčička) – Chmelíř, Pala, L. Vágner, Malina, M. Novotný, Ferenc, Zbořil, Šnajnar – Milan Procházka (C), Pšurný, Dostálek – Plášek, Sikora, Goiš – Popelka, Kovařík, Tadeáš Král – F. Dvořák, Ižacký, M. Kratochvíl.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Zubr Přerov: Klimeš (Horčička) – Chmelíř, Pala, L. Vágner, Malina, M. Novotný, Ferenc, Zbořil, Šnajnar – Milan Procházka (C), Pšurný, Dostálek – Plášek, Sikora, Goiš – Popelka, Kovařík, Tadeáš Král – F. Dvořák, Ižacký, M. Kratochvíl.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Smitka – Potůček, Čížek
Diváci: 567
Martin Pešout