Jihlava – Kladno 1:3 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 4:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 1:2 (kon.)
Most – Benátky n/J 2:1 (kon.)
SK Trhači Kadaň
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
cz Sobota 17.09.2016, 17:00Chance Liga (CZ) • 5. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

ČEZ Motor České Budějovice

Motor nezažívá příliš povedený vstup do sezóny. Odehráli tři zápasy, zápas s Jihlavou byl odložen až na prosinec, ze kterých si připsali tři body. Po prohrách na ledě pražské Slavie a Horácké Slavie Motor rozstřílel Most 7:0. V zápase se zaskvěli především Luboš Rob(2+2) a Michal Chovan(1+2).
    Sestava z posledního utkání
    Bláha – Fillman, Žovinec, Pavlin, Pýcha, Mucha, Zíb, Suchánek – Čermák, Pajič, Květoň – Nouza, J. Straka, Heřman – Chovan, Rob, Babka – Šulek, Škoda, Kuchejda.

Sportovní klub Kadaň

Výsledky Trhačů připomínají minulou sezonu. Z domácích zápasů získali plný počet bodů, zatímco z cizích stadionů nepřivezli ani bod. Přitom v Prostějově je od bodů dělilo pouhých dvacet sekund. Trhači v poslední části otočili skóre na 2:3, ovšem tři minuty před koncem vyrovnal Šlahař. Už se zdálo, že zápas rozhodne prodloužení, ale dvacet sekund před koncem bylo pro úmyslné posunutí branky brankářem Králem nařízeno trestné střílení. To proměnil zachránce Jestřábů Šlahař a Trhači si tak odvezli prohru 3:4.
    Tomáš Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, Tejnor, M. Rohan, Weinhold, R. Havel – Kůs, Hejcman, Chrpa – Kohout, M. Zadražil, Vaněk – R. Veselý, Berger, O. Beránek – Ringler, Osmík, Hlava.

Sportovní klub Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, M. Rohan, Tejnor, Chalupa, Blaha – Kůs, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, M. Zadražil, Vaněk – R. Veselý, Berger, Hlava – Ringler, Osmík, Wágner.

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Fillman, Žovinec, Pavlin, Pýcha, Suchánek, Zíb, Mazanec – Čermák, Pajič, Květoň – Nouza, J. Straka, Heřman – Chovan, Rob, Babka – Kuchejda, Škoda..

Oba celky jsou připraveny na ledové ploše. Zápas za malou chvíli začne.

00:01

00:23
    Trhači drží kotouč za brankou Motoru.

01:12
    Strakova střela z levého kruhu skončila ve Králově lapačce.

01:30
    Hlava odehrál kotouč na zakázané uvolnění.

01:50
    Po zmatcích ve vlastním pásmu vyváží kotouč do bezpečí Hlava.

02:32
    Od Škody se kotouč odrazil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:07
    Osmíkova tečovaná střela skončila nad brankou.

03:13
    Vzápětí se Osmík znovu dostal ke střele, ale Gába jeho střelu zlikvidoval povedeným zákrokem lapačkou!

03:46
    Pýchovo nahození skončilo u Krále. Ke kotouči se tak znovu dostává Kadaň.

04:27
    Nouza zachytil puk před brankou a okamžitě vystřelil, ale Král také vyrukoval se skvělým zákrokem lapačkou!

05:13
    Vaněk posunul kotouč na Beránka, ale s jeho střelou z ostrého úhlu neměl Gába žádný problém.

05:48
    Wágnerova schovaná střela od modré čáry vypadla hostujícímu brankáři z lapačky. Okamžitě však zareagovala obrana a odehrála kotouč do bezpečí.

06:33
    Střelu Zíba odehrál Král do ochranné sítě.

07:05
    Chovan zachytil laxní domácí rozehrávku, ale Motor nepřesnou přihrávkou vykázal z útočného pásma.

07:31
    Ofsajd Motoru.

07:55
    První vyloučení dnešního zápasu. Zadražil(KAD) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

08:17
    Blaha vybojoval kotouč za brankou a Trhači se jeho zásluhou osvobozují.

08:50
    Chrpa se dostal k zapomenutému kotouči a okamžitě jej poslal za branku hostů. Motor se zatím nemůže dostat do pásma.

09:09
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    A Motor využívá přesilovou hru! Suchánkovu střelu tečoval před brankou LUBOŠ ROB a domácí brankář nestihl zareagovat. Asistence: Jakub Suchánek, Michal Chovan.

10:22
    Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.

10:39
    Trefného nahození skončilo mezi diváky.

11:22
    Tlak domácích přerušil protiútok Kuchejdy. Hostující útočník se však k zakončení nedostal.

12:08
    Vaněk zkusil překvapit Gábu střelou z ostrého úhlu, ale hostující brankář utěsnil prostor u levé tyče.

13:25
    Trhači drží kotouč ve vlastním pásmu.

13:49
    Veselý se dostal ke kotouči ve středním pásmu, ale jeho samostatnou akci zastavil jeden z obránců.

14:27
    Černý vysunul Hejcmana, ten se pokoušel akci vylepšit zpětnou přihrávkou. Ta však neprošla a u puku jsou hráči hostů.

15:16
    Žovincova střela skončila na prvním bránícím hráči.

16:16
    Ringler se dostal ke kotouči ve středním pásmu, ale byl okamžitě odstaven Fillmanem.

16:53
    Po ukázkové kombinaci se k zakončení dostal Květoň, ale neprocpal kotouč mezi Královy betony.

17:22
    Škodova střela proletěla nad domácí brankou.

18:03
    Chalupovu střelu od modré čáry zneškodnil Gába levým betonem.

18:47
    Straka s Heřmanem se dostali do úniku dva na jednoho, druhý jmenovaný však nedokázal zakončit do odkryté branky!

20:00

První třetina přinesla bojovný hokej z obou stran. Lépe hrají hosté, kteří se také dostali v polovině třetiny do vedení po využité přesilové hře zásluhou Luboše Roba. Hosté měli více příležitostí skórovat, ale Král i díky dávce štěstí další branku neinkasoval. Druhá třetina začne přibližně v 17:47.

20:01

20:13
    Na úvodním vhazování byli úspěšnější hosté a okamžitě zamířili před Královu branku.

20:46
    Pýchova střela skončila ve Králově lapačce.

21:16
    K odraženému puku se dostal Josef Straka, ale jeho střelu přizvedl Král nad domácí branku.

22:21
    Choval hledal mezi kruhy lépe postaveného spoluhráče, ale domácí obrana jeho přihrávku zablokovala.

22:53
    Škodovu prudkou střelu od modré čáry vyrazil Král betonem.

23:26
    A hosté jdou do dvoubrankového vedení. Květoň našel na druhé straně pásma ŽIGU PAVLINA, který tvrdou střelou překonává Krále. Asistence: Lukáš Květoň.

24:04
    Rohanovo nahození odehrál Gába do rohu kluziště.

24:33
    Icing Motoru.

24:46
    Hejcman projel mezi dvěma obránci a našel na modré čáře Trefného. Jeho prudkou střelu ukryl Gába do lapačky.

25:40
    Po sérii nepřesností zamířili do útoku hosté. Čermákova střela doprostřed branky však nenadělala Královi žádné problémy.

26:00
    Vzápětí našel Čermák volného Květoně u vzdálenější tyče, ale domácí brankář se stihl přesunout.

26:30
    Berger se mezi třemi obránci dostal k zakončení, ale jeho slabá střela trefila pouze zadní mantinel.

26:43
    Rohanovu střelu od modré čáry poslal Gába do ochranné sítě.

27:19
    Beránek nestihl kotouč a je z toho zakázané uvolnění.

28:00
    Motor drží kotouč, ale nemůže přenést hru přes červenou čáru.

28:38
    Suchánkova střela se nevešla mezi tři tyče.

29:00
    Kadaňský icing.

29:25
    Hejcman projel mezi třemi hráči, ale jeho střela šla těsně vedle levé tyče.

30:04
    Babka se dostal ke střele, ale Král vytáhl dobrý zákrok vyrážečkou.

31:00
    Fillmanova střela od modré čáry skončila na Králově levém betonu.

31:06
    Icing Kadaně.

31:27
    Po Čermákově přihrávce pálil do protipohybu brankáře Pajič, ale trefil pouze Králův beton.

32:05
    Motor pouze nahazuje kotouč za domácí branku a hosté střídají.

32:29
    Výhoda pro Motor.

32:51
    Nouzova střela z levého kruhu trefila pouze Králův beton.

33:02
    Dlouhá výhoda nakonec přerušena. Blaha(KAD) vyloučen na dvě minuty za sekání.

34:03
    Trhači se osvobozují.

34:30
    Motor se stále nemůže dostat z vlastního pásma.

34:50
    Ze souboje u mantinelu vyšel vítězně Černý, který okamžitě vyhodil kotouč.

35:02

35:21
    Zakázané uvolnění Kadaně.

35:32
    První přesilová hra pro Kadaň. Za vysokou hůl vyloučen Heřman(CEB)

36:14
    Zadražilova střela z ostrého úhlu skončila na Gábově betonu.

36:17
    A hosté jdou do tří! Zíb(CEB) vyloučen za podražení.

36:30
    Hejcmanovi přeskočil kotouč hůl před prázdnou brankou!

37:03
    Motor vyhazuje.

37:33
    Hosté ve čtyřech.

37:58
    Heřman vypíchl kotouč jednomu z obránců, ale při pokusu o únik podklouzl.

38:17

38:47
    Motor drží kotouč ve středním pásmu.

39:10
    Hlava ztratil kotouč v útočném pásmu a Motor může vyhodit.

39:38
    Po Strakově přihrávce se ke střele dostal Květoň, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.

40:00

Také druhou třetinu vyhráli hosté poměrem 1:0. Trefil se ve 24. minutě Pavlin, který dostal puk do odkryté branky. Trhači mohli snížit ve dvojnásobné přesilové hře, ale Hejcmanovi přeskočil kotouč hůl před prázdnou brankou. Hosté jsou jednoznačně aktivnějším týmem a Trhači budou muset zabrat, jestli chtějí ze zápasu získat nějaké body. Třetí třetina začne přibližně v 18:37

40:01

40:12
    Po úvodním vhazování mohou do útoku zamířit hosté.

40:48
    Trhači drží kotouč, ale nemohou se dostat z vlastního pásma.

41:13
    Zíb(CEB) poslal k zemi Hlavu a obdržel dvouminutový trest za faul kolenem.

41:52
    Hosté vyhazují.

42:01
    Další vyhození Motoru a hostující čtveřice může střídat.

42:39
    Po střele Černého kotouč poskakoval po brankovišti, ale žádný z útočníků Trhačů ho nedokázal dotlačit do sítě!

43:02
    Hlavova rychlá střela skončila na Gábovo levém betonu.

43:13

43:47
    Po rychlé kombinaci útoku z Energie mohl zakončovat Beránek, ale brankář hostů jeho střelu srazil do bezpečí.

44:13
    Kadaňský ofsajd.

45:08
    Babka se pokoušel o samostatnou akci, ale neprotáhl se mezi třemi obránci.

45:57
    Beránek se dostal až k zakončení, ale trefil pouze lapačku brankáře hostů.

45:57
    Vyloučen Suchánek(CEB) za sekání.

46:38
    Chrpova rychlá střela skončila na Gábově betonu.

46:58

47:20
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A Trhači snižují! Vaněk zavezl kotouč do útočného pásma a přihrál MATĚJI ZADRAŽILOVI, který využil skuliny mezi tyčí a Gábou. Asistence: Dominik Vaněk, Martin Rohan.

48:13
    Chovan zavezl hru do útočného pásma, ale ztratil puk v rohu kluziště.

48:27
    Veselý(KAD) odpyká dvouminutový trest za hákování.

49:09
    Ve vlastním oslabení se ke střele dostal Kůs, ale Gába včas sklapl betony.

49:34
    Suchánek promáchl před prázdnou brankou!

50:10
    Nouza si sjel od modré čáry až do prostoru mezikruží, ale přestřelil branku.

50:27

50:27

50:46
    Chrpa poslal kotouč na modrou čáru, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Trhači tak musí začít znovu od Krále.

51:32
    Hejcman si sjel mezi kruhy, ale trefil pouze Gábovu vyrážečku.

51:32
    Chrpa(KAD) si odpyká dvouminutový trest za krosček.

Dnešní utkání sleduje 491 diváků.

52:04
    Motor kombinuje v útočném pásmu, Král zatím nemusel zasahovat.

52:30
    Trhači vyhazují a mohou střídat.

53:32

53:45
    Na ledě zůstává ležet jeden z domácích hráčů.

Tejnor se za pomoci spoluhráčů zvedá z ledu. Vypadá to, že ho kotouč trefil někam do levé nohy.

54:13
    Babkova rychlá střela od levého mantinelu skončila na Králově betonu.

55:06

55:50
    Motor drží kotouč za domácí brankou.

56:14

56:16
    Gába okamžitě po vhazování přikryl kotouč.

56:50
    Trhači drží kotouč, ale nemohou se dostat přes červenou čáru.

57:45
    Hlava se nedostal přes obranný val na modré čáře, poté jeden z obránců Motoru vyhodil na zakázané uvolnění.

58:20
    Babka drží kotouč za domácí brankou.

58:41
    Chovan pouze nahodil puk a míří střídat. Král už pokukuje po střídačce připravený na pokyn.

59:18
    Domácí v šesti!

59:36
    Chrpova teč šla mimo tři tyče.

Trhači zlepšili hru, přesto to na body nestačilo. Ve 48. minutě snížil Zadražil, ale Trhači další branku nepřidali. Nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře a hosté si tak zaslouženě odvážejí tři body. To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:08:54)

Filip De Bolle

Góly a asistencie: 48. M. Zadražil (Vaněk, M. Rohan) – 10. Rob (Suchánek, Chovan), 24. Pavlin (L. Květoň)

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, M. Rohan, Tejnor, Blaha – Kůs, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, M. Zadražil, Vaněk – R. Veselý, Berger, Hlava – Ringler, Osmík, Wágner.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Fillman, Žovinec, Pavlin, Pýcha, Suchánek, Zíb, Mazanec – Čermák, Pajič, L. Květoň – Nouza, J. Straka, Heřman – Chovan, Rob, Babka – Kuchejda, Škoda.

Rozhodca: Veselý – Belko, Maštalíř