Kazaň – Jaroslavľ 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Chabarovsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Dinamo Minsk 2:3 (kon.)
Togliatti – Viťaz 3:0 (kon.) | Novgorod – Vladivostok 2:3 (1:2 po s.n.) | Soči – Red Star Kunlun 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
cz Pondelok 12.09.2016, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Autorem vítězné branky je ANDREJ SIGARJOV.

5. séria
    1:2
    A je to jasné. Rasskazov už svůj druhý samostatný nájezd nedotáhl do úspěšného konce, bonusový bod tak bere Vladivostok!

63:16
    Maxim Kazakov (VLD) dostal osobní desetiminutový trest za nesportovní chování!

59:02
    Domácí vybojovali vhazování v útočném pásmu a jejich lodivod Peteris Skudra si vybral oddechový čas!

49:42
    A další početní výhoda pro hosty, na trestnou lavici už míří Nikolaj Žerděv (NNO), a to za hákování.

45:33
    Přesilovku si tentokrát vyzkouší Admiral, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval John Norman (NNO).

41:24
    Sergej Barbašev (VLD) zahákoval soupeře a půjde si za to na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

38:16
    Admiral je najednou lepším týmem! Sergej Barbašev se ocitl s pukem na holi v ideální střelecké pozici, ale Ilja Proskurjakov vytáhl další skvělý zákrok!
    36:19 Robert SABOLIČ - 2:2

36:19
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Vladivostockým se podruhé podařilo vyrovnat! Hosté se vydali do přečíslení dva na jednoho, které Tkačjov nesobecky vyřešil přihrávkou na ROBERTA SABOLIČE, jenž už měl úlohu snadnou! Asistence: Vladimir Tkačjov.

30:12
    Tak to byla obrovská šance domácích! Ti teď měli jednoznačně zvýšit na 3:1, Nikita Serebrjakov ale vytáhl neuvěřitelný zákrok, který se rozhodně zařadí mezi nejlepší zákroky týdne!

21:28
    Admiral hrál v šesti, další dvě minuty tak stráví ve čtyřech. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Viktor Alexandrov (VLD).

12:01
    No a pozor! Ivan Nalimov je stažen ze svatyně Admiralu, na jeho místo nastupuje Nikita Serebrjakov!
    12:01 Carter ASHTON - 2:1

12:01
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    V první třetině se rozhodně nevidíme, uplynulo sotva dvanáct minut a už jsme viděli třetí gól, o který se tentokrát postaral domácí útočník CARTER ASHTON přesnou střelou z vrcholu kruhů! Asistence: Nikolaj Žerděv.
    08:10 Robert SABOLIČ - 1:1

08:10
    A tu rychle využívá exsparťanský útočník ROBERT SABOLIČ, který Tkačjovovu přesnou přihrávku přetavil v gól, a máme tak vyrovnáno! Asistence: Vladimir Tkačjov, Jonathon Blum.

07:53
    Kirill Vorobjov (NNO) si půjde odpykat dvouminutový trest za vražení na hrazení – další přesilová hra pro Admiral!

02:42
    Maxim Osipov (NNO) se provinil hozením své hole, početní výhodu si vyzkouší i vladivostočtí borci.
    01:41 Alexej POTAPOV - 1:0

01:41
    A tu využívají, tak to je opravdu bleskový vstup do zápasu v podání domácích! Kirill Rasskazov vyzval ke skórování ALEXEJE POTAPOVA a ten se od modré čáry nemýlil! Asistence: Kirill Rasskazov.

01:03
    Samvel Mnacjan (VLD) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění, domácí si hned v úvodu zahrají přesilovou hru.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 2. A. Potapov (Rasskazov), 13. Ashton (Žerděv) – 9. Sabolič (Tkačjov, Blum), 37. Sabolič (Tkačjov), rozh. náj. Sigarjov