Kazaň – Jaroslavľ 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Chabarovsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Dinamo Minsk 2:3 (kon.)
Togliatti – Viťaz 3:0 (kon.) | Novgorod – Vladivostok 2:3 (1:2 po s.n.) | Soči – Red Star Kunlun 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
cz Pondelok 12.09.2016, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Autorem vítězné branky je ANDREJ SIGARJOV.
    36:19 Robert SABOLIČ - 2:2

36:19
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Vladivostockým se podruhé podařilo vyrovnat! Hosté se vydali do přečíslení dva na jednoho, které Tkačjov nesobecky vyřešil přihrávkou na ROBERTA SABOLIČE, jenž už měl úlohu snadnou! Asistence: Vladimir Tkačjov.
    12:01 Carter ASHTON - 2:1

12:01
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    V první třetině se rozhodně nevidíme, uplynulo sotva dvanáct minut a už jsme viděli třetí gól, o který se tentokrát postaral domácí útočník CARTER ASHTON přesnou střelou z vrcholu kruhů! Asistence: Nikolaj Žerděv.
    08:10 Robert SABOLIČ - 1:1

08:10
    A tu rychle využívá exsparťanský útočník ROBERT SABOLIČ, který Tkačjovovu přesnou přihrávku přetavil v gól, a máme tak vyrovnáno! Asistence: Vladimir Tkačjov, Jonathon Blum.
    01:41 Alexej POTAPOV - 1:0

01:41
    A tu využívají, tak to je opravdu bleskový vstup do zápasu v podání domácích! Kirill Rasskazov vyzval ke skórování ALEXEJE POTAPOVA a ten se od modré čáry nemýlil! Asistence: Kirill Rasskazov.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 2. A. Potapov (Rasskazov), 13. Ashton (Žerděv) – 9. Sabolič (Tkačjov, Blum), 37. Sabolič (Tkačjov), rozh. náj. Sigarjov