Kuopio – Vienna 3:1 (kon.) | Esbjerg – IFK Helsinky 5:4 (po pr.) | Lørenskog – TPS 0:6 (kon.)
Växjö – Junosť Minsk 4:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 1:2 (kon.) | Mníchov – Znojmo 7:0 (kon.)
Frölunda – Wolfsburg 2:3 (kon.)
HV71
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
EC Red Bull Salzburg
cz Piatok 09.09.2016, 19:00 • Kinnarps Arena, Jönköping • Liga majstrov • Skupina P

56:30
    Možná končí šance domácích na případný zvrat, neboť jdou do čtyř. Dvě minuty za sekání dostal Erik Andersson.

47:52
    Dvě minuty za podražení dostal hostující Brett Olson.

40:56
    Na trestnou lavici zamířil další hráč HV71, za hákování na modré čáře byl vyloučen Filip Sandberg.

39:49
    Hosté si zahrají přesilovku, protože HV71 hrálo v šesti a je tu trest pro střídačku. Dvě minuty odpyká Ian Örnskog.

28:51
    Ryan Duncan se dopustil sekání ale přesilovka pět na tři se nekoná, protože přichází i trest na druhé straně. Dvě minuty taktéž za sekání dostal domácí Filip Sandberg.

28:44
    Vylučuje se na straně hostů, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Matthias Trattnig.

26:36
    Další vyloučení, na trestné lavici už sedí hostující Matthias Trattnig za nafilmovaný pád.

23:26
    Další vyloučení a nyní na obou stranách. Za domácí si jde odpočinout Christoffer Törngren za hákování, u hostů byl potrestán Robert Raymond za nafilmovaný pád.

21:33
    Už se píská a Thomas Raffl dostal dvě minuty za hákování.

10:55
    Už to ale zase neplatí, neboť za domácí brankou fauloval Matthias Trattnig a Salzburg jde do čtyř. Viník si odpyká dvouminutový trest za držení.

08:30
    A teď to budou hosté, kdo si zahraje přesilovku, na dvě minuty za nedovolené bránění odchází pykat Oscar Sundh.

05:47
    Je tu první vyloučení, domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostal Alexander Cijan.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 60. Törnberg (Arlbrandt, Almquist) – 2. Raffl, 45. Olson (Duncan)

HV71: Pettersson Wentzel (Söderström) – Berglund, Persson, Almquist, Reese, Pilut, Hansson, Borgman, Cederholm – Sundh, Bengtsson, E. Andersson – Tornberg (C), Brithen, Arlbrandt – Lešťan, L. Andersson, Laine – Törngren, Sandberg, Örnskog. Trenér: Johan Lindbom.
    EC Red Bull Salzburg: Gracnar (Starkbaum) – Kutlák, Roy, Viveiros, Flood, Trattnig (C), Raymond, Baltram, Wolf – Raffl, Duncan, Hughes – Herburger, Olson, Thomas – Welser, Hochkofler, Latusa – Kristler, Rauchenwald, Cijan. Trenér: Greg Poss.

Rozhodca: Johansson (SWE), Metsala (FIN) – Ahlen, Haster (oba SWE)

Diváci: 2 460