KHL
Red Star Kunlun – Vladivostok 6:3 (kon.) | Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Jaroslavľ – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kunlun
6:3 (3:1, 2:2, 1:0)
Admiral Vladivostok
cz Pondelok 05.09.2016, 13:30 • LeSports Center • KHL

55:07
    Vyloučení v týmu Kunlun (Sean Collins – 2 min., hákování).
    47:25 Anssi SALMELA - 6:3

47:25
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Domácí dávají šestou branku. Krásnou střelou se prosazuje ANSSI SALMELA, který bombou z velké dálky trefil přesně horní část branky Vladivostoku. Asistence: Max Wärn, Miika Lahti.

43:33
    Vyloučení v týmu Kunlun (Igor Veličkin – 2 min., krosček).

40:21
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Gavrilenko – 2 min., vysoká hůl).
    39:22 Andrej SIGARJOV - 5:3

39:22
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Sergej Iljin vystřelil od modré čáry. Kotouč před brankářem Igorem Bobkovem tečoval ANDREJ SIGARJOV. Admiral snižuje na rozdíl dvou branek v samotném závěru druhé třetiny. Asistence: Sergej Iljin.

32:56
    Domácí špatně střídali, hráčská lavice dostává menší trest dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.
    29:04 Dmitrij SAJUSTOV - 5:2

29:04
    Dlouhou dobu domácí tým odolával tlaku soupeře. Na tento moment už byli ale hokejisté v červeném krátcí. Andrej Sigarjov našel před brankou stojícího DMITRIJE SAJUSTOVA, který střelou na vzdálenější tyč proměňuje početní výhodu. Asistence: Andrej Sigarjov.

27:22
    Vyloučení v týmu Kunlun (Tomáš Marcinko – 2 min., hákování).
    26:05 Max WÄRN - 5:1

26:05
    MAX WARM se nejlépe dokázal zorientovat před brankou Vladivostoku. Po nepřehledné situaci dokázal právě Max Warm dostat puk za brankovou čáru. Hosté měli několikrát puk na holi během svého oslabení ale nedokázali jej vyhodit. Bez asistence.

25:47
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ilja Ivanov – 2 min., vysoká hůl).
    24:48 Tuuka MÄNTYLÄ - 4:1

24:48
    Gól v přesilové hře posílá domácí tým do ještě výhodnější pozice. TUKKA MÄNTYLÄ se po několika šťastných odrazech kotouče dostal až do zakončení. Jeho střela do protipohybu gólmana se ujala. Kunlun vede o tři branky.

23:25
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Andrej Sigarjov – 2 min., podražení).
    18:47 Janne JALASVAARA - 3:1

18:47
    Gól v přesilové hře a domácí vedou již 3:1! Pohlednou přesilovkovou akci zakončil střelou Miika Lahti. Před brankou jeho pokus skvěle do horní části branky tečoval JANNE JALASVAARA. Asistence: Miika Lahti, Anssi Salmela .

18:17
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Krasnoslobodcev – 2 min., podražení).
    17:09 Vadim PERESKOKOV - 2:1

17:09
    Přesilovou hru sice domácí proměnit nedokázali, ale i tak se nyní dostávají do vedení. Oleg Jašin našel skvělou přihrávkou VADIMA PERESKOKOVA, který s přehledem dokázal prostřelit brankáře Admiralu. Asistence: Oleg Jašin, Sergej Pereťagin

14:36
    Početní výhodu si vyzkouší i domácí celek, Ivan Gavrilenko je vyloučený na dvě minuty za sekání.
    10:35 Vladimir TKAČJOV - 1:1

10:35
    Hostující celek dokázal velmi rychle proměnit přesilovou hru. Po bleskové kombinaci se volný kotouč objevil před VLADIMÍREM TKAČJOVEM, který neměl problém poslat puk za brankáře domácích, který byl u druhé tyčky. Asistence: Andrej Sigarjov, Dmitrij Sajustov.

10:24
    Druhou přesilovou hru dostává k dispozici hostující celek. Martin Bakoš je nyní vyloučen na dvě minuty za podražení.
    03:49 Anssi SALMELA - 1:0

03:49
    Gól! Domácí jdou do vedení. Kunlun přečkal tlak soupeře a nyní se prosazuje. ANSSI SALMELA to vzal na sebe a prosazuje se střelou ze střední vzdálenosti. Brankář Igor Bobkov nedokázal kotouč zastavit. Asistence: Miika Lahti.

01:12
    Máme tu první vyloučení, domácí Martin Bakoš dostává dvě minuty za podražení.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 4. Salmela (Lahti), 18. Pereskokov (Jašin, Pereťagin), 19. Jalasvaara (Lahti, Salmela), 25. Mäntylä, 27. Wärn, 48. Salmela (Wärn, Lahti) – 11. Tkačjov (Sigarjov, Sajustov), 30. Sajustov (Sigarjov), 40. Sigarjov (Iljin)

Kunlun: Karhunen (An. Makarov) – Salmela, Jalasvaara, Viklund, Pereťagin, Mäntylä, Bellemore, Mikulovič, Jüe – Lahti, Wärn, Rau – Bakoš, Marcinko, Jašin – Pöysti, Collins, Jing – Veličkin, Ponikarovskij, Pereskokov.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Gavrilenko, Blum, Glazkov, Koněv, Iljin, Mnacjan – J. Jakovlev, Sigarjov, Tkačjov – Sajustov, Kazakov, Gorškov – Kuznecov, Krasnoslobodcev, Lugin – I. Ivanov, Barbašev, Makarenko – K. Voronin.

Rozhodca: Belyajev, Olenin – Sheljanin, Šikhanov