Taliansko – Kazachstan | 2:3 (kon.) | | | Poľsko – Dánsko | 2:5 (kon.) | | | Japonsko – Rakúsko | 0:3 (kon.) |
Nórsko – Francúzsko | 2:1 (kon.) | | | Bielorusko – Slovinsko | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Lotyšsko – Nemecko | 2:3 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Chabarovsk | 4:1 (kon.) | | | HC Slovan – S.Moskva | 1:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Togliatti | 6:1 (kon.) |
D. Moskva – Omsk | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Novgorod – Soči | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Novokuzneck | 2:1 (kon.) |
Petrohrad – Nižnekamsk | 5:1 (kon.) |
SaiPa – Luleå | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Znojmo – Fribourg | 1:3 (kon.) | | | Färjestad – Sparta Praha | 2:3 (po pr.) |
Wolfsburg – Pardubice | 6:0 (kon.) |
Znojmo – Linz | 7:5 (kon.) |
koniec
Poľsko
2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
Dánsko
37:02
|
Vyloučení v týmu Polsko (Mateusz Bepierszcz – 2 min., krosček).
|
|
35:05
|
Vyloučen je nyní Maciej Urbanowicz na dvě minuty za podražení.
|
|
27:40
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Mads Christensen – 2 min., sekání).
|
|
20:28
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Mikkel Bodker – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
14. Kalinowski (Cichy, Urbanowicz), 51. Urbanowicz (Kalinowski) – 4. Storm (Nielsen, Bau), 26. Bodker (Jensen, Jensen), 36. Nielsen (Larsen, Jensen), 43. Ehlers (Bjorkstrand, Larsen), 53. Madsen (Jensen)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Poľsko:
Odborny (Radziszewski) – Borzecki, Bychawski, Dronia, Rompkowski, Pociecha, Bryk – Zapala, Malasinski, Kolusz – Wronka, Pasiut, Lopuski – Chmielewski, Dzibinski, Bepierszcz – Urbanowicz, Kalinowski, Cichy
Náhradníci:
Tréner:
Dánsko: Dahn (Nielsen) – Nielsen D., Lauridnes, Larsen, Jansen, Lassen, Lauridsen, Kristensen, Storm – Jansen, Nielsen, Bodker – Ehlers, Bjorkstrand, Madsen – Cristensen, Green, Hansen – Bau
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dánsko: Dahn (Nielsen) – Nielsen D., Lauridnes, Larsen, Jansen, Lassen, Lauridsen, Kristensen, Storm – Jansen, Nielsen, Bodker – Ehlers, Bjorkstrand, Madsen – Cristensen, Green, Hansen – Bau
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jan Prošek