Metallurg Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – S.Moskva sk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Togliatti 6:1 (kon.)
D. Moskva – Omsk 2:3 (2:3 po s.n.) | Novgorod – Soči 3:1 (kon.) | Viťaz – Novokuzneck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Nižnekamsk 5:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Spartak Moskva
Nedeľa 04.09.2016, 14:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

58:34
    Oddychový čas hostí, tréner Říha aj tréner Titov dávajú posledné pokyny svojim zverencom.

58:16
    Brust na striedačke, Slovan hrá power play bez brankára.

53:19
    Valský s pukom z ľavej strany nakorčuľoval za bránku a snažil sa ho zasunúť za chrbát Bespalova po ľade, neuspel, Nikita ho vychytal.

52:05
    Puk dostal do brejku Radil, išiel sám na Brusta, vystrelil bekhendom, Brust puk vyrazil pred seba a potom si ho hokejkou pritiahol a schoval pod rukavicu.

49:00
    Ďaloga vypálil príklep spoza kruhu z ľavej strany, Bespalov bol v sede na ľade, nevedel presne kde má puk, no mal ho pod svojim telom a na dorážku sa tak nikto v modrom nedostal.

47:08
    Švarný chyboval v rozohrávke, puk v strednom pásme zachytil Provolnev, nakorčuľoval na pravý kruh a vystrelil, Brust puk schoval do svojej lapačky.

44:00
    Cheechoo zaviezol puk do pásma a za kruhmi ho prenechal Viedenskému, Marekov príklep dokázal Bespalov zneškodniť a puk poslal späť do hry.

40:01
    Bobrov dve minúty za nedovolené bránenie, začíname tretinu presilovkou.

39:57
    Bobylev vystrelil z ľavej strany od kruhu a Brust na dvakrát puk dokázal zneškodniť, po jeho zákroku sme tu mali opäť malú šarvátku.

39:28
    Videorozhodca gól uznáva, domácim protesty nepomohli, Spartak odskakuje domácim opäť na jeden gól.

39:28
    Arbitri gól uznali, no uznali aj protesty domácich, gól ešte bude posudzovať videorozhodca duelu.
    39:28 Viktor BOBROV - 1:2

39:28
    Spartak Moskva dal gól!
    Hostia vyrobili pred bránkou domácich malú skrumáž, puk bol pred bránkoviskom, no Brust ho nemal pod kontrolou. VIKTOR BOBROV sa najlepšie zorientoval v hre a puk doklepol cez klbko hráčov za bránkovú čiaru. Asistencie: Vladislav Provolnev a Maxim Potapov.

38:25
    Högström poslal tvrdý puk príklepom od modrej, Brust v pokľaku puk vyrazil pred seba, tlak hostí naďalej trvá.

36:49
    Držanie a zrejme trest pre Brusta, Slovan bude mať na lavici hanby štvrtého hráča a Spartak čakajú dlhé minúty presilovej hry.

35:40
    Bačík dve minúty za krosček, Meszároš dve minúty za hrubosť, Plotnikov dve minúty za hrubosť, Spartak hrá presilovku štyroch proti trom.

35:22
    Luža a Bobylev dostali za vzájomnú potýčku obaja po dve minúty a obaja za hrubosť, hráme štyria proti štyrom.

32:33
    Za hákovanie dostal dve minúty Kundrátek, presilovú hru si zahrajú hostia.

31:30
    Puk medzi kruhy dostal na palicu Potapov, mohol sa opýtať Brusta, kam to chce, puk však poslal na zadný mantinel po ľavici Brusta.

27:32
    Bondarev za hákovanie už sedí na trestnej, presilovka pre rozbehnutý Slovan.

23:21
    Skalický sa pustil po prerušení hry do súboja s Kalininom a už obaja zohrievajú trestnú lavicu, hráme štyria proti štyrom, po dve minúty za hrubosť.
    23:00 Jonathan CHEECHOO - 1:1

23:00
    Slovan Bratislava dal gól!
    JONATHAN CHEECHOO využíva presilovku domácich, keď usmernil do bránky hostí puk po prihrávke Taffeho. Asistencie: Jeff Taffe a Marek Viedenský.

22:35
    Voronin dostal dve minúty za vrazenie, Slovan bude hrať presilovku.
    21:16 Patrik Lušňák vs. Nikita Bespalov, ktorý vytiahol ďalší krásny zákrok

21:16
    Lušňák vystrelil krásny puk z pravej strany od kruhu, Bespalov vytiahol fantastický zákrok a puk chytil do lapačky.

20:35
    Nedorost protestoval dosiahnutie gólu u hlavného arbitra tak silno, že dostal osobný trest do konca zápasu.
    20:35 Ryan STOA - 0:1

20:35
    Spartak vyrobil akciu a puk z ľavej strany na pravú poslal RYAN STOA, ktorý si puk narazil pred bránkoviskom s kolegom a otvoril strelou spred bránkoviska účet duelu. Asistencia: Matthew Gilroy.
    19:08 Václav Nedorost vo svojej šanci neuspel

19:08
    Nedorost sa preštrikoval s pukom na palici až do pásma hostí, poslal ťažký puk na bránku Spartaka, Bespalov ho lapil do lapačky, puk mu vypadol, na dorážku tam však nikto v modrom drese nebol.

18:10
    Brust opäť podržal belasých, keď poslal späť do hry pekný puk z pravej strany, ktorý vystrelil Stoa, Barry následne zlikvidoval aj strelecký pokus hostí od modrej čiary.
    15:44 Václav Nedorost vs. Alexej Bondarev

15:44
    Nedorost si to pred bránkoviskom rozdal s Bondarevom, obaja po dve minúty za hrubosť, hráme naďalej piati proti štyrom.

14:52
    Za podrazenie Bačíka dostal dve minúty Bobrov, bude to Slovan, kto si teraz zahrá presilovú hru.

11:32
    Šiška potiahol puk do pásma, za kruhmi ho prenechal Viedenskému, Marek umne naservíroval puk na ľavý kruh, odkiaľ pálil Cheechoo, Bespalov v pokľaku puk opäť schoval do svojho výstroja.
    10:52 Patrik Lušňák (SBA)

10:52
    K Lušňákovi sa dostal v strednom pásme odrazený puk po chybe hostí v pásme belasých, Patrik nakorčuľoval s pukom na brejk cez útočnú modrú a vystrelil spoza beka hostí, Bespalov v pokľaku puk schoval do svojho výstroja.

10:05
    Bespalov prevetral betóny po efektnej strele z hokejky Kubalíka, puk vyrazil späť do hry a tak sa ani teraz skóre meniť nebude.

07:35
    Valský vyrobil celkom úplne zbytočný faul, keď zaparkoval Šmeľova na mantinel, dve minúty za vrazenie.
    07:30 Sergej Šmeľov v streľbe neuspel, následne ho Valský fauloval

07:30
    Šmeľov dostal puk do voľného priestoru z pravej strany a vystrelil od ľavého kruhu z jeho vnútornej strany, Brust cez pravý betón puk poslal na pravú stranu klziska.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 23. Cheechoo (Taffe, Viedenský) – 21. Stoa (Gilroy), 40. Bobrov (Provolnev, M. Potapov)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Kundrátek, Ďaloga, Luža, Meszároš (C), Švarný (A), Plastino, Pokorný, Bačík – Nedorost, Taffe, Cheechoo – Valský, Zigo, Kubalík – Skalický, Chipchura, Lušňák – Vopelka, Viedenský (A), Šiška
    Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Bondarev, Gilroy, Kalinin (A), Dyblenko (A), Provolnev, Högström, Baldajev, Li – Leščenko, Stoa, Radil – Šmeľov, Berdnikov, Nikoncev – Plotnikov, Bobrov, Potapov (C) – Kuvajev, Voronin, Bobyľov

Rozhodca: Odinš (LAT), Soin – Medvedev, Sazonov

Diváci: 9.254