Tatran Prešov – Red Boys Differdange | 38:32 (kon.) |
Písek – Prešov | 28:29 (kon.) | | | Veselí n/M – Bratislava | 31:23 (kon.) | | | Trenčín – Zlín | 16:22 (kon.) |
Poruba – Michalovce | 22:36 (kon.) | | | Most – Olomouc | 32:19 (kon.) | | | Partizánske – Slavia | 22:35 (kon.) |
Zubří – Litovel | 32:26 (kon.) | | | Lovosice – Karviná | 36:25 (kon.) |
koniec
DHC Sokol Poruba
22:36
(13:21)
Iuventa Michalovce
MCh
DHC Sokol Poruba | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
2 | B | M. Doláková | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | H. Mučková | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | L. Roháčková | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | SS | Š. Frančíková | 3/1 | 0 | 0 | ||
6 | P | M. Konečná | 2/0 | 0 | 1 | ||
27 | PS | A. Kostelná | 2/0 | 0 | 1 | ||
14 | PK | A. Michalíková | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | P | E. Minarčíková | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | SS | B. Mýlková | 4/0 | 0 | 1 | ||
13 | PS | S. Polášková | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | PK | M. Sekulová | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | L. Šviráková | 2/2 | 1 | 0 | ||
21 | P | P. Tichá | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | PK | D. Tomašechová | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | P | N. Varmužová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 22/3 | 1 | 4 | 3 | 0 | ||
Iuventa Michalovce | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | R. Lafuenteová | 1/0 | 0 | 0 | ||
66 | B | A. Medveďová | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | V. Bajčiová | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | J. Černovová | 4/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | J. Dubovcová | 3/0 | 0 | 0 | ||
22 | PK | J. Dziurová | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PS | V. Habánková | 3/1 | 0 | 0 | ||
4 | PK | M. Holešová | 3/0 | 0 | 0 | ||
9 | P | V. Kišíková | 1/0 | 0 | 2 | ||
17 | PK | J. Levčenková | 10/2 | 0 | 1 | ||
13 | PK | S. Nagyová | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | M. Paľová | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | P | O. Perederyjová | 4/0 | 0 | 0 | ||
18 | LS | S. Schusterová | 3/0 | 0 | 0 | ||
7 | PK | B. Štefaníková | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | P | P. Wollingerová | 3/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 36/3 | 0 | 3 | 3 | 0 |
DHC Sokol Poruba:
Roháčková, Doláková, Mučková – Varmužová, Mýlková, Konečná, Tomašechová, Sekulová, Šviráková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Marčíková, Adámková, Kostelná.
Náhradníci:
Tréner:
Iuventa Michalovce: Lafuenteová, Medveďová – Černovová, Holešová, Štefaníková, Kišíková, Rebičová, S. Nagyová, Habánková, Levčenková, Schusterová, Wollingerová, Dziurová, Dubovcová, Bajčiová, Perederyjová.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Iuventa Michalovce: Lafuenteová, Medveďová – Černovová, Holešová, Štefaníková, Kišíková, Rebičová, S. Nagyová, Habánková, Levčenková, Schusterová, Wollingerová, Dziurová, Dubovcová, Bajčiová, Perederyjová.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Přemysl Fukala a Radek Mohyla
Diváci: 326
Nejvíce branek: Mýlková 4, Rechtorisová 3, Marčíková 3/1 – Levčenková 10/2, Černovová 4, Perederyjová 4. Rozhodčí: Přemysl Fukala a Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3. Vyloučení: 3:3. Diváci: 326. (11:09:34)
(22:36)