Španielsko - Argentína 1:2 (kon.) | Belgicko - India 3:1 (kon.)

(0:1, 0:0, 2:0, 1:0)

cz Nedeľa 14.08.2016, 17:30Olympijské hry - pozemný hokej - muži • Štvrťfinále

Konec zápasu!

49:06
    Navíc přichází tvrdá rána! Belgický hokejisté TOM BOON je dalším, kdo v dnešním utkání rozvlnil síť indické branky a po zásluze posílá Belgii do dvoubrankového vedení – 3:1!

Tím nám končí třetí čtvrtina a do té závěrečné půjde Belgie s těsným náskokem.

44:32
    V tomto případě už byl ale bezmocný a Belgie zaslouženě vede! Druhý gól v utkání střílí SEBASTIEN DOCKIER, jehož malý souboj s indickým brankářem je tak přibližně vyrovnaný. Belgie tedy vede 2:1 a přiblížila se postupu do semifinále.

33:37
    Konečně to Belgii vyšlo! Do míčku se tentokrát opřel SEBASTIEN DOCKIER a napravil neproměněnou šanci z prvního poločasu. Stav utkání je nerozhodný 1:1!