Denný prehľad na LOH Rio 2016 - 7. deň | (kon.) |
Disk - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Vrh guľou - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
800 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | 10 000 m - finále (ženy) | Vítěz: A. Ayanová (ETH) (kon.) |
100 m - predkolo (ženy) | (kon.) | | | 20 km rýchlochôdze - finále (muži) | Zhen Wang (Čína) (kon.) |
50 m voľným spôsobom - semifinále (muži) | Vítěz.: F. Manadou (FRA) (kon.) | | | 200 m prsia - finále (ženy) | Vítěz: R.Kanetová (JPN) (kon.) |
200 m znak - finále (muži) | Vítěz.: R. Murphy (USA) (kon.) | | | 200 m znak - semifinále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
200 m polohové preteky - finále (muži) | Vítěz: M. Phelps (USA) (kon.) | | | 100 m voľným spôsobom - finále (ženy) | Vítěz: S. Manuelová (USA), P. Oleksiaková (CAN) (kon.) |
100 m motýlik - semifinále (muži) | J. Schooling (SIN) (kon.) | | | 50 m voľným spôsobom - rozplavby (ženy) | Vítěz: P. Blumeová (DEN) (kon.) |
1500 m voľným spôsobom - rozplavby (muži) | Gregorio Paltrinieri (ITA) (kon.) | | | 4x100 m polohové preteky - rozplavby (ženy) | Vítěz: USA (kon.) |
4x100 m polohové preteky - rozplavby (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Do 85 kg (muži) | Vítěz: Giovanni Battista Bardis (FRA) (kon.) | | | Do 75 kg (ženy) | M. F. Valdesová Parisová (kon.) |
Do 75 kg - finále (ženy) | Rim Čong Sim (KLDR) (kon.) |
Puška 50 m, v ľahu - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Skeet - kvalifikácia (ženy) | Meng Weiová (Čína) (kon.) |
Skeet - deň prvý (muži) | (kon.) | | | Puška 50 m, v ľahu - finále (muži) | Vítěz: H. Junghaenel (GER) (kon.) |
Pištoľ 25 m - deň prvý (muži) | Vítěz: Ch. Reitz (GER) (kon.) | | | Skeet - finále (ženy) | Vítěz: Bacosiová (ITA) (kon.) |
Jednotlivci - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - o medaily (muži) | Vítěz: K. Bon-čan (KOR) (kon.) |
Celodenný live blog | (kon.) | | | Celodenný live blog | (kon.) |
Dvojhra (muži) – semifinále | (kon.) | | | Dvojhra (muži) – o 3. miesto | Vítěz. J. Mizutani (JPN) (kon.) |
Dvojhra (muži) – finále | Ma Long (CHN) (kon.) | | | Tímy (ženy) – 1. kolo | (kon.) |
Tímy (ženy) – 1. kolo | (kon.) |
Nad 78 kg - dopoludňajšia časť (ženy) | (kon.) | | | Nad 100 kg - dopoludňajšia časť (muži) | (kon.) |
Nad 78 kg - popoludňajšia časť (ženy) | Vítěz: Emilie Andeolová (kon.) | | | Nad 100 kg - popoludňajšia časť (muži) | Vítěz: Teddy Rinner (kon.) |
Skif - finále E/F (muži) | A. P. Peebles (ZIM) (kon.) | | | Skif - finále F/E (ženy) | Vítěz: J. Huang (TPE) (kon.) |
Dvojskif ľahkej váhy - finále B (ženy) | Vítěz: W. Dereszová, M. Mikolajczaková (POL) (kon.) | | | Dvojskif ľahkej váhy - finále B (muži) | Vítěz: W. Fletcher, R. Chambers (GBR) (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) | Vítez: M. Čang, T. Miao (CHN) (kon.) | | | Štvorka bez kormidelníka - finále B (muži) | USA (kon.) |
Skif - semifinále (muži) | Vítěz: O. Synek (CZE) (kon.) | | | Skif - semifinále (ženy) | Vítěz: Tuan Ťing-li (CHN) (kon.) |
Dvojskif ľahkej váhy - finále (ženy) | Vítěz: I. Paulisová, M. Headová (NED) (kon.) | | | Dvojskif ľahkej váhy - finále (muži) | Vítez: P. Houin, J. Azou (FRA) (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále (ženy) | Vítěz: H. Gloverová, H. Stanningová (GBR) (kon.) | | | Štvorka bez kormidelníka - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Dvojskif ľahkej váhy - finále D/C (ženy) | L. Milaniová, V. Rodiniová (ITA) (kon.) | | | Dvojskif ľahkej váhy - finále D/C (muži) | Vítěz: D. Wiederkehr, M. Schmidt (SUI) (kon.) |
Skif - semifinále C/D (muži) | Vítěz: B. Petervari-Molnar (HUN) (kon.) | | | Skif - semifinále C/D (ženy) | Vítěz: S. Puspureová (IRL) (kon.) |
Do 69 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 51 kg - dopoludňajšie predkolá (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopoludňajšie predkolá (ženy) | (kon.) |
Do 49 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopoludňajšie štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) | | | Do 51 kg - popoludňajšie predkolá (ženy) | (kon.) |
Do 60 kg - popoludňajšie predkolá (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - popoludňajšie štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Tímový šprint - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Šprint - kvalifikácia (muži) | (kon.) |
Tímová stíhačka - prvé kolo (muži) | (kon.) | | | Tímový šprint - prvé kolo (ženy) | (kon.) |
Šprint - 1/16 (muži) | (kon.) | | | Tímový šprint - finále (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) |
Šprint - 1/16 opravy (muži) | (kon.) | | | Tímová stíhačka - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Preteky mužov | (kon.) | | | Preteky žien | (kon.) |
Drezúra jednotlivci Grand Prix - finále | (kon.) | | | Drezúra tímy Grand Prix - finále | Vítěz: Německo (kon.) |
Austrália - Argentína | 1:0 (kon.) | | | USA - India | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Veľká Británia | 0:2 (kon.) | | | Južná Kórea - Čína | 0:0 (kon.) |
Nový Zéland - Holandsko | 1:1 (kon.) |
3 m doska (ženy) - predkolo | Vítězka: J. Abelová (CAN) (kon.) |
Kord, družstvá (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) | | | Fleret, družstvá (muži) | Vítěz: Rusko (kon.) |
Súťaž žien | (kon.) |
Maďarsko - Japonsko | 17:7 (kon.) | | | Chorvátsko - Taliansko | 10:7 (kon.) |
USA - Čierna Hora | 5:8 (kon.) |
India - Kanada | 2:2 (kon.) | | | Nemecko - Holandsko | 2:1 (kon.) |
Veľká Británia - Španielsko | 1:1 (kon.) | | | Belgicko - Nový Zéland | 1:3 (kon.) |
Deň druhý (muži) | (kon.) |
O umiestnenie a finále | Vítěz: Fidži (kon.) |
Michal Luxa
Startovní listina
1. rozběh
2. Liliana Netoová (ANG)
3. Shirin Akterová (BAN)
4. Mariana Cressová (MHL)
5. Hafsatu Kamaraová (SLE)
6. Kamia Yousufiová (AFG)
7. Sisila Seavulaová (FIJ)
8. Makoura Keitaová (GUI)
9. Regina Tugadeová (GUM)
2. rozběh
2. Lidiane Lopesová (CPV)
3. Phumlile Ndzinisaová (SWZ)
4. Lerissa Henryová (FSM)
5. Taina Halasimaová (TGA)
6. Laenly Phoutthavongová (LAO)
7. Patrica Taeaová (COk)
8. Mazoon Al-Alawiová (OMA)
9. Sunayna Wahiová (SUR)
3. rozběh
2. Jordan Mageoová (ASA)
3. Charlotte Wingfieldová (MLT)
4. Cecilia Boueleová (CGO)
5. Denika Kassimová (COM)
6. Karitaake Tewaakiová (KIR)
7. Prenam Pesseová (TOG)
8. Kariman Abuljadayelová (KSA)
9. Zaidatul Husniah Zulkifliová (MAS)
1. rozběh
2. Liliana Netoová (ANG)
3. Shirin Akterová (BAN)
4. Mariana Cressová (MHL)
5. Hafsatu Kamaraová (SLE)
6. Kamia Yousufiová (AFG)
7. Sisila Seavulaová (FIJ)
8. Makoura Keitaová (GUI)
9. Regina Tugadeová (GUM)
2. rozběh
2. Lidiane Lopesová (CPV)
3. Phumlile Ndzinisaová (SWZ)
4. Lerissa Henryová (FSM)
5. Taina Halasimaová (TGA)
6. Laenly Phoutthavongová (LAO)
7. Patrica Taeaová (COk)
8. Mazoon Al-Alawiová (OMA)
9. Sunayna Wahiová (SUR)
3. rozběh
2. Jordan Mageoová (ASA)
3. Charlotte Wingfieldová (MLT)
4. Cecilia Boueleová (CGO)
5. Denika Kassimová (COM)
6. Karitaake Tewaakiová (KIR)
7. Prenam Pesseová (TOG)
8. Kariman Abuljadayelová (KSA)
9. Zaidatul Husniah Zulkifliová (MAS)
Hafsatu Kamaraová (SLE)
Sisila Seavulaová (FIJ)
Sunayna Wahiová (SUR)
Patrica Taeaová (COK)
Mazoon Al-Alawiová (OMA)
Zaidatul Husniah Zulkifliová (MAS)
Charlotte Wingfieldová (MLT)
Cecilia Boueleová (CGO)
1. rozběh
2. Liliana Netoová (ANG)
3. Shirin Akterová (BAN)
4. Mariana Cressová (MHL)
5. Hafsatu Kamaraová (SLE)
6. Kamia Yousufiová (AFG)
7. Sisila Seavulaová (FIJ)
8. Makoura Keitaová (GUI)
9. Regina Tugadeová (GUM)
2. rozběh
2. Lidiane Lopesová (CPV)
3. Phumlile Ndzinisaová (SWZ)
4. Lerissa Henryová (FSM)
5. Taina Halasimaová (TGA)
6. Laenly Phoutthavongová (LAO)
7. Patrica Taeaová (COk)
8. Mazoon Al-Alawiová (OMA)
9. Sunayna Wahiová (SUR)
3. rozběh
2. Jordan Mageoová (ASA)
3. Charlotte Wingfieldová (MLT)
4. Cecilia Boueleová (CGO)
5. Denika Kassimová (COM)
6. Karitaake Tewaakiová (KIR)
7. Prenam Pesseová (TOG)
8. Kariman Abuljadayelová (KSA)
9. Zaidatul Husniah Zulkifliová (MAS)
Na programu jsou jen tři rozběhy, z každého z nich postoupí dvě sprinterky přímo do prvního kola. Další dvě ze všech rozběhů postoupí na čas.