Denný prehľad na LOH Rio 2016 - 5. deň | (kon.) | | | Denný prehľad na LOH Rio 2016 - 6. deň | (kon.) |
200 m prsia - finále (muži) | Vítěz: D. Balandin (KAZ) (kon.) | | | 100 m voľným spôsobom - semifinále (ženy) | Vítěz: C. Campbellová (AUS) (kon.) |
200 m znak - semifinále (muži) | Vítěz: J. Rylov (RUS) (kon.) | | | 200 m motýlik - finále (ženy) | Vítěz: M. Belmonteová Garciaová (ESP) (kon.) |
100 m voľným spôsobom - finále (muži) | Vítěz: K. Chalmers (AUS) (kon.) | | | 200 m prsia - semifinále (ženy) | Vítěz: T. McKeownová (AUS) (kon.) |
200 m polohové preteky - semifinále (muži) | Vítěz: M. Phelps (USA) (kon.) | | | 4x200 m voľným spôsobom - finále (ženy) | Vítěz: USA (kon.) |
50 m voľným spôsobom - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Govorov (UKR) (kon.) | | | 800 m voľným spôsobom - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) |
100 m motýlik - rozplavby (muži) | Vítěz: J. Schooling (SIN) (kon.) | | | 200 m znak - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
Do 77 kg - finále (muži) | Vítěz: N. Rahimov (KAZ) (kon.) |
Puška 50 m, 3 pozície - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Puška 50 m, 3 pozície - finále (ženy) | Vítěz: B. Englederová (GER) (kon.) |
C2 - semifinále a finále (muži) | Víťazi: L. A. P. Škantár (SVK) (kon.) | | | K1 - semifinále a finále (ženy) | Víťazka: M. Chourrautová (ESP) (kon.) |
Jednotlivci - popoludňajšia kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - o medaily (ženy) | Vítěz. H. Čang (KOR) (kon.) |
Viacboj (ženy) - finále | Vítěz: S. Bilesová (USA) (kon.) |
Celodenný live blog | (kon.) |
Dvojhra (ženy) – o 3. miesto | Vítěz: Kim Song I (PRK) (kon.) | | | Dvojhra (ženy) – finále | Vítěz: Ting Ning (CHN) (kon.) |
Dvojhra (muži) – semifinále | (kon.) |
Do 90 kg - dopoludňajšia časť (muži) | (kon.) | | | Do 78 kg - dopoludňajšia časť (ženy) | (kon.) |
Do 100 kg - dopoludňajšia časť (muži) | (kon.) | | | Do 78 kg - popoludňajšia časť (ženy) | Vítěz: K. Harrisonová (USA) (kon.) |
Do 100 kg - popoludňajšia časť (muži) | Vítěz: L. Krpálek (CZE) (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) | Vítěz: Gloverová, Stanningová (GBR) (kon.) | | | Dvojskif ľahkej váhy - semifinále (ženy) | Vítěz: Paulisová, Headová (NED) (kon.) |
Dvojskif ľahkej váhy - semifinále (muži) | Vítěz: Houzin, Azou (FRA) (kon.) | | | Štvorka bez kormidelníka - semifinále (muži) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Osemveslica - opravy (ženy) | Vítěz: Kanada (kon.) | | | Osemveslica - opravy (muži) | Vítěz: USA (kon.) |
Párová štvorka - finále B/A (muži) | Vítěz: Německo (kon.) | | | Párová štvorka - finále (ženy) | Vítěz: Německo (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) | Vítěz: Nový Zéland (kon.) | | | Dvojskif - finále (ženy) | Vítěz: Polsko (kon.) |
Dvojskif - finále (muži) | Vítěz: Chorvatsko (kon.) | | | Štvorka bez kormidelníka ľahkej váhy - finále M | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Párová štvorka - finále B (muži) | Vítěz: Švýcarsko (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) | Vítěz: Podrazil, Helešic (CZE) (kon.) |
Dvojskif - finále B (ženy) | Vítěz: Arnoldová, Adamsová (GER) (kon.) | | | Dvojskif - finále B (muži) | Vítěz: Watts, Morgan (AUS) (kon.) |
Štvorka bez kormidelníka ľahkej váhy - finále B M | Vítěz: Velká Británie (kon.) | | | Dvojskif ľahkej váhy - semifinále C/D (ženy) | Vítěz: Nizozemsko (kon.) |
Dvojskif ľahkej váhy - semifinále C/D (muži) | Vítěz: Švýcarsko (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) | Vítěz: Nizozemí (kon.) |
Do 64 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 91 kg - popoludňajšie štvrťfinále (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 64 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Do 64 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - popoludňajšie predkolá (muži) | (kon.) |
Tímový šprint - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Tímová stíhačka - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Tímový šprint - prvé kolo (muži) | (kon.) | | | Tímová stíhačka - kvalifikácia (muži) | (kon.) |
Tímový šprint - o bronz a finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Preteky žien | (kon.) | | | Preteky mužov | (kon.) |
Drezúra jednotlivci Grand Prix - deň druhý | (kon.) | | | Drezúra tímy Grand Prix - deň druhý | (kon.) |
Čína - Holandsko | 0:1 (kon.) | | | Nemecko - Španielsko | 1:2 (kon.) |
Austrália - Argentína | 1:0 (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | Vítěz: I. Deriglazova (RUS) (kon.) | | | Šabľa, jednotlivci (muži) | Vítěz: A. Szilagyi (HUN) (kon.) |
Kord, družstvá (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) |
Brazília - Srbsko | 6:5 (kon.) | | | Španielsko - Chorvátsko | 9:4 (kon.) |
Nový Zéland - Brazília | 9:0 (kon.) | | | Veľká Británia - Austrália | 1:2 (kon.) |
Holandsko - India | 2:1 (kon.) | | | Írsko - Kanada | 4:2 (kon.) |
Argentína - Nemecko | 4:4 (kon.) | | | Španielsko - Belgicko | 1:3 (kon.) |
Rusko - Brazília | 14:7 (kon.) | | | Taliansko - Austrália | 8:7 (kon.) |
Čína - USA | 12:4 (kon.) | | | Španielsko - Maďarsko | 11:10 (kon.) |
Tisková konference MFK Vítkovice | (kon.) |
Deň prvý (muži) | (kon.) |
O umiestnenie a štvrťfinále | (kon.) | | | O umiestnenie a semifinále | (kon.) |
O umiestnenie a finále | Vítěz: Fidži (kon.) |
koniec udalosti
50 m voľným spôsobom - rozplavby (muži)
Vítěz: A. Govorov (UKR)
Komentáre nie sú k dispozíci.
STARTOVNÍ LISTINA:
1. rozplavba:
Djidagui Christian Nassif (CAF)
Sidni Hoxha (ALB)
Brave Lifa (MAW)
Mael Ambonguilat (GAB)
Frantz Dorsainvil (HAI)
Adam Viktora (SEY)
Nikolas Sylvester (VIN)
2. rozplavba:
Bourhan Abro (DJI)
Ahmed Abdelaziz Mohamed (SUD)
Albachir Mouctar (NIG)
Osman Kamara (SLE)
Emerric Kpegba (TOG)
Tindwende Thierry Sawadogo (BUR)
Dienov Andres Koka (CGO)
3. rozplavba:
Soule Soilihi Athoumane (COM)
Jules Bessan (BEN)
Amadou Camara (GUI)
Ibrahim Nishwan (MDV)
Dionisio li Augustine (FSM)
Shawn Dingilius-Wallace (PLW)
Pap D. Jonga (GAM)
Santisouk Inthavong (LAO)
4. rozplavba:
Billy Scott Irakoze (BDI)
Eloi Imaniraguha (RWA)
Forcados Samuel Opuakpo (NGR)
Hilal Hilal (TAN)
Farhan Farhan (BRN)
Joshua Tibatemwa (UGA)
Giordan Harris (MHL)
Olim Kurbanov (TJK)
5. rozplavba:
Lum Zhaveli (KOS)
Dulguun Batsaikhan (MGL)
Ahmed Attellesey (LBA)
Meli Malani (FIJ)
Maksim Inic (MNE)
Abdoul Niane (SEN)
Mohammad Rahman (BAN)
Abeku Jackson (GHA)
6. rozplavba:
Vahan Mkhitaryan (ARM)
Jordan Augier (LCA)
Cristian Quintero (VEN)
Geoffrey Cheah (HKG)
Mario Todorovic (CRO)
Shane Ryan (IRL)
Jose Quintanilla (BOL)
Anthony Barbar (LIB)
Oussama Sahnoune (ALG)
7. rozplavba:
Ali Khalafalla (EGY)
Yuri Kisil (CAN)
Jasper Aerents (BEL)
Erik Risolvato (PUR)
Federico Grabich (ARG)
Douglas Erasmus (RSA)
Renzo Tjon-A-Joe (SUR)
8. rozplavba:
Francois Heersbrandt (BEL)
Hexin Yu (CHN)
Aleksei Brianskii (RUS)
Filip Wypych (POL)
Odyssefs Meladinis (GRE)
Ziv Kalontarov (ISR)
Iii Bovell (TTO)
Zetao Ning (CHN)
9. rozplavba:
Frederick Bousquet (FRA)
Luca Dotto (ITA)
Damian Wierling (GER)
Cameron Mcevoy (AUS)
Vladimir Morozov (RUS)
Bradley Tandy (RSA)
Shinri Shioura (JPN)
Pawel Juraszek (POL)
10. rozplavba:
Matthew Abood (AUS)
Katsumi Nakamura (JPN)
Ben Proud (GBR)
Nathan Adrian (USA)
Anthony Ervin (USA)
Kristian Gkolomeev (GRE)
Santo Condorelli (CAN)
Norbert Trandafir (ROU)
11. rozplavba:
Federico Bocchia (ITA)
Krisztian Takacs (HUN)
Andrii Govorov (UKR)
Florent Manaudou (FRA)
Bruno Fratus (BRA)
Italo Duarte (BRA)
Ari-Pekka Liukkonen (FIN)
Simonas Bilis (LTU)
1. rozplavba:
Djidagui Christian Nassif (CAF)
Sidni Hoxha (ALB)
Brave Lifa (MAW)
Mael Ambonguilat (GAB)
Frantz Dorsainvil (HAI)
Adam Viktora (SEY)
Nikolas Sylvester (VIN)
2. rozplavba:
Bourhan Abro (DJI)
Ahmed Abdelaziz Mohamed (SUD)
Albachir Mouctar (NIG)
Osman Kamara (SLE)
Emerric Kpegba (TOG)
Tindwende Thierry Sawadogo (BUR)
Dienov Andres Koka (CGO)
3. rozplavba:
Soule Soilihi Athoumane (COM)
Jules Bessan (BEN)
Amadou Camara (GUI)
Ibrahim Nishwan (MDV)
Dionisio li Augustine (FSM)
Shawn Dingilius-Wallace (PLW)
Pap D. Jonga (GAM)
Santisouk Inthavong (LAO)
4. rozplavba:
Billy Scott Irakoze (BDI)
Eloi Imaniraguha (RWA)
Forcados Samuel Opuakpo (NGR)
Hilal Hilal (TAN)
Farhan Farhan (BRN)
Joshua Tibatemwa (UGA)
Giordan Harris (MHL)
Olim Kurbanov (TJK)
5. rozplavba:
Lum Zhaveli (KOS)
Dulguun Batsaikhan (MGL)
Ahmed Attellesey (LBA)
Meli Malani (FIJ)
Maksim Inic (MNE)
Abdoul Niane (SEN)
Mohammad Rahman (BAN)
Abeku Jackson (GHA)
6. rozplavba:
Vahan Mkhitaryan (ARM)
Jordan Augier (LCA)
Cristian Quintero (VEN)
Geoffrey Cheah (HKG)
Mario Todorovic (CRO)
Shane Ryan (IRL)
Jose Quintanilla (BOL)
Anthony Barbar (LIB)
Oussama Sahnoune (ALG)
7. rozplavba:
Ali Khalafalla (EGY)
Yuri Kisil (CAN)
Jasper Aerents (BEL)
Erik Risolvato (PUR)
Federico Grabich (ARG)
Douglas Erasmus (RSA)
Renzo Tjon-A-Joe (SUR)
8. rozplavba:
Francois Heersbrandt (BEL)
Hexin Yu (CHN)
Aleksei Brianskii (RUS)
Filip Wypych (POL)
Odyssefs Meladinis (GRE)
Ziv Kalontarov (ISR)
Iii Bovell (TTO)
Zetao Ning (CHN)
9. rozplavba:
Frederick Bousquet (FRA)
Luca Dotto (ITA)
Damian Wierling (GER)
Cameron Mcevoy (AUS)
Vladimir Morozov (RUS)
Bradley Tandy (RSA)
Shinri Shioura (JPN)
Pawel Juraszek (POL)
10. rozplavba:
Matthew Abood (AUS)
Katsumi Nakamura (JPN)
Ben Proud (GBR)
Nathan Adrian (USA)
Anthony Ervin (USA)
Kristian Gkolomeev (GRE)
Santo Condorelli (CAN)
Norbert Trandafir (ROU)
11. rozplavba:
Federico Bocchia (ITA)
Krisztian Takacs (HUN)
Andrii Govorov (UKR)
Florent Manaudou (FRA)
Bruno Fratus (BRA)
Italo Duarte (BRA)
Ari-Pekka Liukkonen (FIN)
Simonas Bilis (LTU)
Martin Dvořák