Dvojhra (ženy) – 4. kolo (kon.) | Dvojhra (muži) – 4. kolo (kon.)

cz Utorok 09.08.2016, 15:00Olympijské hry - stolný tenis

Liová (CHN) – Chengová (TPE) – 4:0
    Fukuharová (JAP) – Fengová (SIN) – 4:0
    Yuová (SIN) – Kimová (PRK)2:4
    Dingová (CHN) – Hanová (GER) – 4:0

Je konec! Dingová poráží svojí soupeřku Hanovou hladce 4:0 a stává se poslední semifinalistkou!

Číňanka hraje prostě naprosto úchvatně. 11:3, vedení 3:0 na sety. Dingová spěchá do semifinále.

11:5, ve druhé sadě nebylo co řešit. Číňanka Dingová ukazuje svojí kvalitu a ujímá se vedení 2:0 na sety.

11:8! To je výsledek první sady, po které je ve vedení čínská hráčka.

Yuová smečuje pouze do sítě, Kimová poráží svojí soupeřku 4:2 na sety a postupuje do semifinále Olympijských her!

Setbol využitý! Yuová čtyřmi míčky v řadě otáčí vývoj páté sady a snižuje na 2:3!

Hned ten první hráčka ze Severní Koreje využívá, po čtvrtém setu jí tak dělí už jenom jedna sada od postupu mezi nejlepší čtyři! Momentálně vede 3:1!

11:5! Třetí sada byla poměrně jasnou záležitostí pro Kimovou, která se dostává do vedení 2:1 na sety!

Hned první z nich dokázala singapurská hráčka využít! Máme tedy srovnáno na 1:1!

A hned ten první Kimová využívá a dostává se tak do vedení 1:0 na sety!

11:5! To je výsledek čtvrtého a zároveň posledního setu! Japonská hráčka Ai Fukuharová postupuje mezi nejlepší čtyřku, když poráží favoritku tohoto utkání Fengovou 4:0 na sety!

Ai Fukuharová jde do vedení 3:0 na sety proti favorizované Fengové!

Ihned ten první je využitý! Japonka Fukuharová se tak docela překvapivě dostává do vedení již 2:0 na sety!

A ten již Fukuharová využívá! Japonská hráčka se tak po výsledku 14:12 dostává do vedení 1:0 na sety!

Krásná výměna na závěr tohoto utkání! Číňanka Liová v něm poráží svojí soupeřku Chengovou jednoznačným výsledkem 4:0 a stává se tak první semifinalistkou těchto Olympijských her!

11:6! To je celkový výsledek třetího setu. Xioaxia Liová je tak jediný set od postupu mezi nejlepší čtyři!

Druhý set končí stejným výsledkem jako ten první, tedy 11:5 pro čínskou hráčku Liovou, která se tak ujímá vedení 2:0 na sety!

11:5! To je výsledek první sady, po které jde Liová do vedení nad Chengovou 1:0.