Čína - Maďarsko 11:13 (kon.) | Taliansko - Brazília 9:3 (kon.)
Španielsko - USA 4:11 (kon.) | Rusko - Austrália 4:14 (kon.)
koniec udalosti
Čína - Maďarsko

11:13

(2:2, 4:4, 3:6, 2:1)

cz Utorok 09.08.2016, 14:00 • Maria Lenk Aquatics Centre • Olympijské hry - vodné pólo - ženy • Skupina B

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek olympijského dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (15:18:08)

Maďarky potvrdily roli favoritek dnešního utkání a vstupují tak do olympijského turnaje výhrou 13:11 nad houževnatými Číňankami. K dalšímu utkání nastoupí již za malou chvilku Italky proti domácím reprezentantkám.

Konečný výsledek:

Čína – Maďarsko 11:13

Branky: 5., 16. a 31. Ma, 14., 24. a 28. Niu, 7. a 10. Zhao, 13. C. Zhang, 17. Mei, 22. W. Zhang – 20., 21., 22. a 23. Cziganyová, 13., 16. a 21. Keszthélyiová, 4. a 29. Takácsová, 10. a 11. Bujkaová, 6. Tóthová, 17. Antalová.

00:00
    Zápas skončil.

00:07
    Gabriella Szucsová ještě v závěru zápasu nastřeluje z obrovské dálky tyč čínské branky!

00:50
    Rick Azevedo si ještě necelou minutu před koncem zápasu bere oddechový čas pro čínský tým.

01:23
    Čína právě vstřelila branku!
    Číňanky ještě vykřesaly naději, když početní výhodu využívá další střelou z velké dálky HUANHUAN MA!

02:06
    Huanhuan Ma vzala celou situaci na sebe, její dalekonosná střela ovšem nebyla přesná.

02:31
    Ani Maďarky nedokázaly svou útočnou akci zdárně zakončit, a tak je tu ještě šance pro Čínu.

02:58
    Číňanky navíc svůj útok nezakončily a Maďarsko je tak už velmi blízko vítězství v dnešním zápase.

03:23
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Velmi důležitý gól pro maďarské branky zaznamenává ORSOLYA TAKÁCSOVÁ. Maďarsko tak necelé tři a půl minuty před koncem zápasu vede o tři branky.

03:42
    Maďarský trenér Atilla Biro si před početní výhodou svého týmu bere oddechový čas.

04:14
    Hanna Kistelekiová se ocitla ve velké šanci, z pravé strany ale nedokázala Yang překonat.

04:43
    První branka čtvrté části hry padá až po třech minutách hry! Střelou z velké dálky přes několik hráček se prosazuje GUANNAN NIU!

05:35
    Série skvělých zákroků pokračuje i nadále! Ganglová konečky prstů vytáhla technickou střelu Huanhuan Ma.

06:04
    Dora Antalová se ocitla v další slibné střelecké příležitosti, Yang ovšem vytáhla její střelu na břevno!