Helsinki – Göteborg 0:2 (kon.) | Kalju – Osmanlispor 0:2 (kon.) | Midtjylland – Fehérvár 1:1 (po pr.)
S. Moskva – Larnaca 0:1 (kon.) | Trnava – Austria 0:1 (4:5 po pen.) | FK Krasnodar – Birkirkara 3:1 (kon.)
Vorskla Poltava – Lok. Záhreb 2:3 (kon.) | Limassol – Grasshoppers 3:3 (po pr.) | Štokholm – Panathinaikos 0:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Jelgava 3:0 (kon.) | Arouca – Heracles 0:0 (kon.) | Qäbälä – Lille 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Škendija 1:0 (kon.) | Giannina – Alkmaar 1:2 (kon.) | SønderjyskE – Zagłębie 1:1 (kon.)
Tel Aviv – CS Pandurii 2:1 (kon.) | Minsk – Novi Sad 0:2 (kon.) | AEK Atény – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Maribor – Aberdeen 1:0 (kon.) | Brøndby – Hertha 3:1 (kon.) | Constanta – Gent 0:0 (kon.)
Rijeka – Başakşehir 2:2 (kon.) | Sassuolo – Luzern 3:0 (kon.) | Hajduk Split – FK Oleksandrija 3:1 (kon.)
Cork City – Genk 1:2 (kon.) | West Ham – Domžale 3:0 (kon.) | Rio Ave – Slavia 1:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Žodino 3:0 (kon.)
Rio Ave FC
1:1 (0:1)
SK Slavia Praha
cz Štvrtok 04.08.2016, 21:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Já vám děkuji za pozornost při čtení našeho online přenosu a přeji vám krásný zbytek prvního čtvrtečního dne v měsíci srpnu. Někdy zase napočtěnou! (23:01:36)
    Fanoušci Slavie po utkání vytahují hodně zajímavá fakta

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:16.

Slavia sice inkasovala v pětasedmdesáté minutě vyrovnávací branku, ale i tak postupuje do play-off Evropské ligy!

Celek z pražských Vršovic šel ve třiadvacáté minutě do vedení po krásné střele Josefa Hušbauera a vypadalo to pozitivně. Ještě před poločasem byl totiž vyloučen obránce Nadjack.

Jenže přišla komplikace. Rio Ave dokázal po dvanácti minutách ve druhém poločase vyrovnat. Po šťastném odrazu od tyčky se z dorážky prosadil Rubén Ribeiro.

Rio Ave bylo sice následně aktivní na míči, ale k žádné střele se nedostalo, pořád něco vymýšlelo a nakonec z toho nebylo vůbec nic.

90+7

90+7
    Po nádherné kombinaci Slavie se dostal míč až do vápna na Antonína Baráka, který napoprvé trefil padajícího brankáře a svým druhým pokusem branku přestřelil. To ale nevadí, následně je utkání ukončeno!

90+6
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Jaroslav Mihalík.

90+5
    V posledních sekundách byl faulován Milan Škoda, to už vypadá opravdu parádně. Dokonce uvidíme ještě jedno střídání.

90+4
    Poslední sekundy se odehrávají na polovině hřiště a Slavia nedělá zbytečné problémy. Postup do play-off Evropské ligy je blízko.

90+3
    Jasmin Ščuk se následně před vápnem skvěle zorientoval a odkopl jej až k brance Cássia. Připomínalo to hokejové vyhození v oslabení.

90+2
    Akce se domácím nakonec nepovedla, a tak budeme sledovat vhazování Jana Mikuly. To nahrává českému celku do karet.

90+2
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Michael Ngadeu, přichází Antonín Barák.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu se bude hrát pět minut. Mezitím odkulhává ze hřiště Michael Ngadeu, který bude nejspíše druhým střídaným.

90
    Jasmin Ščuk nyní na levé straně fauloval, a tak uvidíme hodně nebezpečný přímý kop. To budou chvilky nervů pro fanoušky Slavie.

89
    Poslední minutky probíhají a nervozita je na obou stranách na nejvyšším stupni. Slavia nyní kombinuje na útočné polovině, kde drží míč.

87
    Héldon to zkoušel z levé strany stříleným centrem do vápna, který Pavlenka s chladnou hlavou vyboxoval. Hušbauer následně míč odkopl.

86
    Cássio nyní zariskoval a přehodil atakujícího Zmrhala a míč až z hranice vápna odkopl. Toto kdyby se nepovedlo, je rozhodnuto.

85
    Výborně si nyní počínal Jan Bořil, jenž na levé straně opravdu zaří. Tělem si pohlídal dotírajícího útočníka a vybojoval tak odkop od branky.