Kraków – Žilina 1:2 (kon.) | Myjava – Zlín 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:3 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Druhá vlastní branka v podání Znojma. Centr Patrika Švantnera usměrnil do své branky JAKUB POKORNÝ.
    47. Kubilay YILMAZ - 1:3

47
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo se již dostává do dvoubrankového vedení, přesnou střelou se trefil KUBILAY YILMAZ.
    45. Bronislav STÁŇA - 1:2

45
    Po hezké akci Znojmo otáčí vývoj zápasu. První ostrou střelu ještě Hajdušek vyrazil, při dorážce BRONISLAVA STÁŇA už byl bezmocný.
    36. Dominik URBANČOK - 1:1

36
    Po chybě v obraně Dynama srovnává stav utkání na 1:1 DOMINIK URBANČOK.
    3. Radek MEZLÍK - 1:0

3
    Kuriózní brankou se Dynamo dostává do vedení. Mazanův centr z pravé strany chtěl RADEK MEZLÍK sklepnout pro brankáře Dolečka, jenže ten na míč nedosáhl.

Filip Kortus

Góly: 3. Mezlík (vla.), 90. Pokorný (vla.) – 36. Urbančok, 45. Stáňa, 47. Yilmaz

Karty:   80. Řezáč (CEB)

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Hajdušek – Klesa, Frnoch, Šourek, Funda – Hála, Benát (34. Čavoš) – Mazan, Čermák, Wermke – Černý. 2. poločas: Coufal – Řezáč, Hric, Havel, Vaněk – Pešek, , Čermák (56. Tomek), Čavoš, Kadula, Mazan – Švantner.
    Náhradníci: Coufal – Švantner, Havel, Hric, Řezáč, Tomek, Pešek, Vaněk, Čavoš, Kadula, Kalod.

1. SC Znojmo: 1. poločas: Doleček – Chereda, Mezlík, Vavřík, Garčic, Bogner, Stáňa, Ledecký, Machalík, Demeter, Urbančok. 2. poločas: Maťašovský – Helísek, Odehnal, Pokorný, Nehyba. Jeřábek, Njire, Nepožitek, Šumbera, Holub, Yilmaz.

Rozhodca: Benedikt