Gliwice – Myjava 4:3 (kon.) | Převýšov – Ružomberok 3:0 (kon.)
Piast Gliwice
4:3 (3:1)
Spartak Myjava
Štvrtok 16.06.2016, 17:00 • Globall Football Park & Sporthotel, Telki (Maďarsko) • Prípravný zápas

Zápas sa skončil, po polčase platil stav 3:1 v prospech Gliwíc, druhá časť hry ale priniesla ďalšie tri góly, a tak je finálny výsledok 4:3 pre Piast Gliwice. (18:41:32)

90

89
    Gliwice sa dostali na polovicu svojho súpera, kde získali aj výhodu rohového kopu. Našťastie ale z tejto štandardnej situácie gól nepadol a Myjava tak stále živí nádej na remízu.

88
    Zápas sa pomaly chýli ku svojmu koncu, Piast si už bude chcieť tesný náskok udržať.

73
    Myjava dala gól!
    Gólové hody pokračujú! Tretí gól Myjavy a siedmy presný zásah v stretnutí teraz pridal TOMÁŠ KÓŇA.

58
    Piast Gliwice dal gól!
    Dlho sa z tohto stavu Myjava netešila. Smolný moment pre slovenský celok, presadil sa BARTEK SZELIGA, ktorý prinavrátil Piastu dvojgólové vedenie.

53
    Gliwice vedú už len o jeden gól! Po prihrávke Vladimíra Kukoľa sa presadil ERIK DANIEL!

49
    Rohový kop aj pre Myjavu, z tejto štandardnej situácie ale gól nepadol.

46

45

44
    Loptu si na biely bod RADOSLAW MURAWSKI, ktorý bezpečne prestrelil Hrušku a upravil už na 3:1 v prospech poľského celku.

Bola nariadená penalta v prospech Gliwíc!

43
    Prvý polčas sa pomaly chýli ku svojmu koncu, zdá sa, že v prvej 45-minútovke sa už nič podstatné neudeje.

37
    Tak to je nešťastný moment pre Myjavu, ktorá zápas začala veľmi dobre, postupne ale prišla o svoje vedenie a teraz už aj prehráva. Svojím prvým gólom v zápase sa o to postaral JOSIP BARISIĆ.

31
    Do konca polčasu ešte ostáva približne 15 minút, stále platí nerozhodný stav – 1:1. Gólovo sa presadil Libor Zondra a Ľuboš Kolár.

24
    Tak Myjava sa napokon z vedenia príliš dlho netešila, druhý celok poľskej Ekstraklasy vyrovnáva ešte v prvom polčase. Po 24 minútach hry tak platí stav 1:1. Postaral sa o to LIBOR ZONDRA.

19
    Gliwice zahrávali aj tretí rohový kop v zápase, podstatné ale je, že ani z tejto situácie sa poľskému celku nepodarilo skórovať. Myjava dnes nezahrávala ešte ani jeden roh.
    Základná 11-tka Myjavy pred zápasom.

Lukáš Pancurák

Hľadáme spravodajcu pre tím Spartak Myjava. Viac informácií tu.

Góly: 24. Zondra, 37. Barisić, 44. Murawski (pen.) – 8. Kolár, 53. Daniel, 73. Kóňa

Piast Gliwice: Leszcynski – Osyra, Korun, Petrovskij, Mokwa, Murawski (C), Mráz, Živec, Jankowski, Barisic, Zondra
    Náhradníci: Rusov – Budzik, Bukata, Moskwik, Szeliga, Badia, Musiolik, Nešpor, Anpielski, Mak

Spartak Myjava: Hruška – Ostojić, Pavlík, Machovec, Kóňa, Beňo, Kolár, Bilovský, Marček, Daniel, Kukoľ (C)
    Náhradníci: Solnička – Mehremić, Černáček, Ferghčič, Duga, Abrahám, Múdry, Sládek