Panama – Bolívia 2:1 (kon.) | Argentína – Čile 2:1 (kon.)
Argentína
2:1 (0:0)
Čile
cz Utorok 07.06.2016, 04:05 • Levi's Stadium, Santa Clara • Copa América • Skupina D
    90+3. José FUENZALIDA - 2:1

90+3
    Chile právě vstřelilo branku!
    Sice zničehonic, ale podařilo! V poslední minutě už je to jen o gól. Tato branka jde jednoznačně na vrub Sergia Romera, který podcenil výběh a od JOSÉHO FUENZALIDY se míč odrazil až do sítě!

87
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Gaitán, přichází Kranevitter.

82
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Aránguiz, přichází Fuenzalida.

80
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Di María, přichází Lamela.

73
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Higuaín, přichází Agüero.

70
    Chilané se vydali do rychlého brejku a hned z toho byla velká šance! Arturo Vidal našel na hranici pokutového území úplně volného Orellanu, ten ale promáchl!

69
    Marco Rojo si počínal nedovoleně proti Aránguizovi, což hlavní arbitr ocenil žlutou kartou.

68
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Vargas, přichází Pinilla.

65
    Di María si tak za poslední čtvrthodinku stihl připsat gól, asistenci i žlutou kartu.

65
    Gary Medel se dostal do strkanice s Di Maríou, oba kohouti za své zákroky vyfasují žluté karty.
    59. Éver BANEGA - 2:0

59
    Argentina právě vstřelila branku!
    Banega s Di Maríou si nyní prohodili role a po prakticky identické akci Argentinců je z toho druhý gól! Ángel Di María sehrál míč na levou stranu, kudy upaloval ÉVER BANEGA a tvrdým projektilem překonal bezmocného Claudia Brava!

54
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Mena, přichází Orellana.
    51. Ángel Di MARÍA - 1:0

51
    Argentinci se však ze své první akce ve druhé půli ujímají vedení! Éver Banega pronikl středem hřiště a přesným pasem našel na hranici pokutového území ÁNGELA DI MARÍU, který střelou k bližší tyči nedal Bravovi šanci!

46
    Chilané se zkraje druhé půle usadili na útočné polovině a odraženého míče se zmocnil Gonzalo Díaz, který okamžitě vypálil a jeho rána proletěla těsně vedle!

44
    Mauricio Isla fauloval kousíček před hranicí pokutového území, chilský stoper navíc za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
    30. Sánchez na Romera nevyzrál!

30
    Obrovská šance Chile! Po katastrofální rozehrávce Argentinců a rychlé kombinaci červených na jeden dotek se ve skvělé palebné pozici ocitl Alexis Sánchez, Romero ale předvedl povedený zákrok!

23
    Claudio Bravo teď měl i štěstí – na hlavičku Marca Roja, která zamířila těsně vedle levé tyče, by totiž s nejvyšší pravděpodobností nedosáhl!

22
    Éver Banega dostal spoustu prostoru na levém křídle a zpoza hranice šestnáctky našel povedenou přihrávkou Higuaína, jemuž ale zakončení z bezprostřední blízkosti nevyšlo!

19
    S fauly se v posledních minutách roztrhl pytel. V zápalu boje se po soupeři ve středu hřiště ohnal Arturo Vidal, jenž za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.

3
    Uplynuly sotva dvě minuty a už jsme byli svědky skvělé příležitosti! Argentinci získali míč ve středu hřiště a Éver Banega našel přesným centrem v pokutovém území Gaitána, jehož hlavička orazítkovala horní část břevna!

Vojtěch Balon

Góly: 51. Di María (Banega), 59. Banega (Di María) – 90+3. Fuenzalida (Orellana)

Karty:   65. Di María (ARG), 69. Rojo (ARG) – 19. Vidal (CLE), 44. Isla (CLE), 65. Medel (CLE)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:18.