Panama – Bolívia 2:1 (kon.) | Argentína – Čile 2:1 (kon.)
Argentína
2:1 (0:0)
Čile
cz Utorok 07.06.2016, 04:05 • Levi's Stadium, Santa Clara • Copa América • Skupina D
    90+3. José FUENZALIDA - 2:1

90+3
    Chile právě vstřelilo branku!
    Sice zničehonic, ale podařilo! V poslední minutě už je to jen o gól. Tato branka jde jednoznačně na vrub Sergia Romera, který podcenil výběh a od JOSÉHO FUENZALIDY se míč odrazil až do sítě!
    59. Éver BANEGA - 2:0

59
    Argentina právě vstřelila branku!
    Banega s Di Maríou si nyní prohodili role a po prakticky identické akci Argentinců je z toho druhý gól! Ángel Di María sehrál míč na levou stranu, kudy upaloval ÉVER BANEGA a tvrdým projektilem překonal bezmocného Claudia Brava!
    51. Ángel Di MARÍA - 1:0

51
    Argentinci se však ze své první akce ve druhé půli ujímají vedení! Éver Banega pronikl středem hřiště a přesným pasem našel na hranici pokutového území ÁNGELA DI MARÍU, který střelou k bližší tyči nedal Bravovi šanci!

Vojtěch Balon

Góly: 51. Di María (Banega), 59. Banega (Di María) – 90+3. Fuenzalida (Orellana)

Karty:   65. Di María (ARG), 69. Rojo (ARG) – 19. Vidal (CLE), 44. Isla (CLE), 65. Medel (CLE)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:18.