Sluková, Hermannová – Meppelinková, Van Ierselová 2:0 (kon.) | Borgerová, Bütheová (GER) – Sluková, Hermannová (C 0:2 (kon.)
koniec udalosti
Sluková, Hermannová (CZE) – Meppelinková, Van Ierselová (NED)

2:0

(21:17, 21:16)

cz Sobota 04.06.2016, 15:20 • Biel, Švýcarsko • ME v plážovom volejbale žien • Štvrťfinále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:00:03)

Ve večerním semifinále se Markéta Sluková s Barborou Hermannovu utkají s německým párem Borgerová/Bütheová, které jsou třetí nasazené turnaje.

Češky vstoupily do utkání velmi sebevědomě a po velmi rychlém prvním setu se dostaly od vedení. Druhý set byl od začátku v režii Nizozemek. Poté však přišla série na podání Barbory Hermannové, kdy nemohla Meppelinková položit míč na zem a to bylo rozhodující. Češky si vybojovaly dostatečný náskok a ten udržely do konce zápasu.

Konec zápas.

21:16
    Meppelinková nezvládla znovu svůj útoku. Hermannová jí vystavila stopku nad sítí a po přesvědčivém výkonu Češky postupují do semifinále!

20:16
    Hermannová v útoku trefuje odstupující hráčku od sítě a od ní se míč odráží mimo hru.

19:16
    Hermannová kazí podání. Nyní však může přijít už prvním mečbol!

19:15
    Sluková je excelentní na bloku. Další přímý bod z bloku od české krásky.

18:15
    Nyní ale chybuje van Ierselová na podání a dává českému týmu uklidnění.

17:15
    Hermannová v útoku neuspěla a Nizozemky snižují jen na rozdíl dvou bodů.

17:14
    Eso! van Ierselová přidává eso o pásku.

17:13
    van Ierselová ještě snižuje úderem kolem bloku po síti.

17:12
    Hermannová na druhou přes ukončuje výměnu a přibližuje český tým semifinále.

16:12
    Nyní už Meppelinková trefuje přesně, ale český má velké vedení.

16:11
    A další chyba nizozemské hráčky! Trefuje svým útokem jen pásku. Češky vedou ji o pět bodů.

15:11
    Sluková si poradila i nyní s útoku a zvyšuje české vedení.

14:11
    Meppelinvkoá je zablokovaná od Slukové a s českým týmem to vypadá skvěle.

13:11
    Meppelinková nyní v útoku a další chyba z nizozemské strany český tým uniká! Nizozemky si berou oddechový čas.

12:11
    van Ierselová znovu v útoku a nyní trefuje aut. Češky otáčení skóre ve druhém setu.