Švajčiarsko – Moldavsko 2:1 (kon.) | Kanada – Azerbajdžan 1:1 (kon.) | Rumunsko – Gruzínsko 5:1 (kon.)
Albánsko – Ukrajina 1:3 (kon.)
Kanada
1:1 (1:0)
Azerbajdžan
cz Piatok 03.06.2016, 19:00 • Stadion Rohrbach-Kunstrasenplatz, Rohrbach An Der Lafnitz (AUT) • Medzinárodné zápasy

Kanada se těsně před přestávkou ujala vedení zásluhou krásné přízemní střely Tesha Akindeleho, jenže střelecky aktivnější Ázerbájdžán po přestávce našel odpověď, když se ze značky pokutového kopu prosadil Dmitrij Nazarov. Kanada po sérii tří porážek v řadě dokázala uhrát alespoň nerozhodný výsledek a vzhledem ke své bezzubé hře směrem kupředu ve druhém poločase za ní ještě zřejmě bude ráda. Konečný výsledek. Kanada 1 Ázerbájdžán 1. (20:58:47)

90+4

90+4
    Rohový kop Kanady byl na přední tyči odvrácen a po následném střídání na straně Ázerbájdžánu se její hráči marně snažili prosadit na pravé straně pokutového území.

90+3
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Gara Garayev, přichází Rahman Hajiyev.

90+3
    Kanada bude z závěru utkání ještě zahrávat jeden rohový kop a k rohové zastávce už spěchá Scott Arfield.

90+2
    Gara Garayev chytil křeče a skončil na trávníku, jeho spoluhráči mu ale rychle pomohli zpět na nohy.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Střídající David Hoilett práskl zpoza šestnáctky do míče, jeho střela byla ale jako výstřel do tmi a zamířila vysoko nad.

89
    Do konce utkání zbývá odehrát necelých 120 sekund a vypadá to vypadá, že dnešní zápas vítěze neurčí.

88
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Dmitrij Nazarov, přichází Ruslan Abishov.

87
    Brankář Kamran Aghayev podle mě nyní takticky zdržuje hru a signalizuje směrem ke střídačce, že musí být ošetřován.

86
    Do konce utkání zbývá odehrát necelých pět minut plus nějaké to nastavení a vypadá to, že Kanada sice ukončí sérii tří porážek v řadě, na vítězství ale opět nedosáhne.

85
    Jeden z hráčů Kanady se na levé straně šestnáctky dostal k centru, ten se mu ovšem vůbec nepovedl a nad břevnem se stočil do zámezí.

84
    Kanaďané působí hodně frustrovaným dojmem a ani se není čemu divit, hráči zámořského týmu se marně snaží dostat k ohrožení brány soupeře, a když už se dostanou k šestnáctce, tak následuje nepřesná přihrávka nebo centr.

83
    Kanada se dostala na levém křídle v blízkosti rohového kopu k centru do šestnáctky, jenže ten na první tyči v pohodě stáhl ze vzduchu brankář Agaev.

82
    Ázerbájdžán se snaží být směrem vpřed aktivní, což umožňuje obraně vydechnout si.

81
    Kanada deset minut před koncem sáhla již k šesti změnám v sestavě, ale žádný z nově příchozích hráčů na hřiště její hru nikterak výrazně neoživil.

80
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Eddy Iszafilov, přichází Joshgun Diniyev.

79
    Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Adam Straith, přichází Julian De Guzman.