Mojsejevová, Syrcevová (RUS) – Kolocová, Kvapilová 2:1 (kon.) | Meppelinková, Van Ierselová (NED) - Dubovcová, Nes 2:0 (kon.)
Ludwigová, Walkenhorstová (GER) – Sluková, Hermano 2:0 (kon.)
koniec udalosti
Ludwigová, Walkenhorstová (GER) – Sluková, Hermanová (CZE)

2:0

(21:13, 21:19)

cz Štvrtok 02.06.2016, 18:00 • Biel, Švýcarsko • ME v plážovom volejbale žien • Skupina A

Češky nezachytily první set, kdy byly horším týmem na písku. Druhý set byl dlouho vyrovnaný, až v samotném závěru německé hráčky odskočily na potřebný dvoubodový náskok a ten udržely do konce setu. Ludwigová s Walkenhorstovou tak postupují z prvního místa rovnou do druhého kola play-off. Češky budou muset bojovat hned od úvodního kola, když v základní skupině obsadí druhé místo.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:39:58)

21:19
    Ve velmi důležité výměně šla na podání Barbora Hermannová. Walkenhorstová si zpracovala míč a po přesné nahrávce a útoku za blok ukončuje zápas.

20:19
    Němky bojovaly o ukončení zápasu, ale po druhém útoku Hermannové se neubránily. Německý tým si bere ještě oddechový čas.