St. Louis – Dallas 2:3 (kon.) | Nashville – San Jose 4:3 (po pr.)
Nashville Predators
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0) Stav série: 3:3
San Jose Sharks
cz Utorok 10.05.2016, 03:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Play-off NHL • Semifinále Z. konferencie

To je z mé strany již vše, přeji úspěšné úterý! (06:05:12)

3. Chris Tierney (SJS) 2+0

Je hotovo! Šedesát minut vítěze šestého utkání neurčilo, nicméně v prodloužení tentokrát žádný maraton jako ve čtvrtém utkání k vidění nebyl – Viktor Arvidsson ukradl kotouč na útočné modré a dovedl svou akci až do úspěšného konce. "Je to splněný sen! V sedmém zápase musíme hrát naši hru – rychle a energicky," řekl v pozápasovém rozhovoru hrdina Arvidsson. O postupujícím do finále Západní konference tak rozhodne až sedmý zápas v sanjoseském SAP Center, který je na programu v noci na pátek!

62:03 Viktor ARVIDSSON - 4:3

62:03
    Nashville právě vstřelil branku!
    Tak to bylo rychlé, Preds vítězí, což znamená jediné – tuto sérii rozhodne až sedmý zápas v noci na pátek! Hrdinou Predators se stal mladík VIKTOR ARVIDSSON, který se zmocnil kotouče po zaváhání svého krajana Melkera Karlssona a bekhendem poslal kotouč nechytatelně pod břevno! Bez asistence.

61:05
    Skvěle to udělal Logan Couture, jenž se ve středním pásmu zmocnil odraženého kotouče a poté přesně uvolnil Joonase Donskoie, s jehož střelou si však Rinne poradil!

60:43
    Icing i na druhé straně, před námi je tak buly před Pekkou Rinnem.

60:28
    James Neal se dostal ke střele ihned po buly, ta ale nebyla ani trochu přesná. Sharks však vyhodili kotouč podruhé v řadě na zakázané uvolnění, následovat tak bude další vhazování před Jonesem.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo. Logan Couture sice deset minut před koncem využil přesilovku a poslal Sharks zpět do vedení, o rychlou odpověď Predátorů se však postaral Colin Wilson. Kdo se stane hrdinou prodloužení? To začneme odkrývat v 5:53, tak buďte u toho s námi!

60:00

59:55
    No a je to jasné, i šestý zápas této neuvěřitelně vyrovnané série bude muset rozhodnout až prodloužení!

59:32
    Mattias Ekholm obkroužil soupeřovu svatyni, jeho následný pas ale v předbrankovém prostoru nenašel nikoho ve žlutém a hosté se opět osvobodili.

58:50
    Pavelski s Hertlem dostali puk do útočného pásma, nicméně dlouho se tam s ním neohřáli. Colin Wilson už zakládá další protiakci Preds.

58:11
    Viktor Arvidsson v rohu kluziště vybojoval touš pro Webera, jehož pokus byl sražen do ochranné sítě. Následovat bude další buly po levici Martina Jonese!

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 16. Josi, 22. Johansen (Ellis), 53. Wilson (Neal, Ribeiro), 63. Arvidsson – 10. Tierney (Vlasic, Hertl), 12. Tierney (Nieto, Burns), 51. Couture (Burns, Thornton)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber "C", Ekholm, Ellis, Jackman, Bitetto – Forsberg, Johansen, Smith – Wilson, Fisher, Neal – Järnkrok, Ribeiro, Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Sissons.
    San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Polák – Hertl, Thornton, Pavelski "C" – Marleau, Couture, Donskoi – Nieto, Tierney, Ward – Karlsson, Spaling, Zubrus.

Rozhodca: Hebert, Sutherland – Cherrey, Sharrers