Watford – Aston Villa 3:2 (kon.) | Everton – Bournemouth 2:1 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Stoke City – Sunderland 1:1 (kon.) | West Bromwich – West Ham 0:3 (kon.) | Arsenal – Norwich 1:0 (kon.)
Watford FC
3:2 (1:1)
Aston Villa FC
cz Sobota 30.04.2016, 16:00 • Vicarage Road Stadium, Watford • Anglická Premier League • 36. kolo
    90+3. Troy DEENEY - 3:2

90+3
    Watford právě vstřelil branku!
    Tři minuty a vše je úplně jinak! Watford velmi rychle otočil skóre dnešního utkání a tři body zůstanou na Vicarage Road! Britos poslal centr do vápna, kde sklepl Ighalo míč pro TROYE DEENEYho a jeho rána skončila za zády Bunna!
    90. Troy DEENEY - 2:2

90
    Hornets nakonec z dnešního zápasu neodejdou bodově naprázdno, neboť se domácí dočkávají v nastaveném čase vyrovnávací branky! Aktivní Berghuis se uvolnil na pravé straně a krásným centrem vybídnul ke skórování TROYE DEENEYHO, který mířil přesně!
    48. Jordan AYEW - 1:2

48
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Villans však ztracené vedení nemusí příliš mrzet, neboť se hned na začátku druhého poločasu dostávají zpět do vedení! JORDAN AYEW si ve středu hřiště krásně narazil míč s Gestedem a následně vyslal tvrdou, přízemní střelu, která skončila v brance Watfordu!
    45+2. Almen ABDI - 1:1

45+2
    A ve druhé nastavené minutě se domácí fanoušci dočkali! Watford srovnává na 1:1 a čeká nás ještě hodně zajmavá podívaná ve druhém poločase! Exekuce standardní situace se ujal ALMEN ABDI, který to trefil skvěle a poslal míč přesně k tyči!
    28. Ciaran CLARK - 0:1

28
    To je pro domácí velký šok, neboť se Aston Villa dostává na hřišti Watfordu do vedení! Exekuce následného rohového kopu se ujal Westwood, který poslal míč přímo na hlavu CIARANA CLARKA, a ten poslal míč za záda Gomese!

Jan Havlovic

Góly: 45+2. Abdi, 90. Deeney (S. Berghuis), 90+3. Deeney – 28. Clark (A. Westwood), 48. J. Ayew (Gestede)

Karty:   78. S. Berghuis (WAT), 82. Abdi (WAT) – 41. Bacuna (ASV), 45+1. Gueye (ASV), 77. Bunn (ASV)   73. Cissokho (ASV)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:10.
    Watford FC: Gomes – Paredes (57. S. Berghuis), Cathcart, Britos, Anya – Abdi, Mario Suárez, Watson, Jurado (71. N. Amrabat) – Deeney, Ighalo.
    Náhradníci: Pantilimon – Nyom, Prödl, N. Amrabat, Aké, Guedioura, S. Berghuis.

Aston Villa FC: Bunn – Hutton, Clark, Lescott, Cissokho – A. Westwood, Gueye (88. Sinclair), Toner – Bacuna, Gestede, J. Ayew (79. C. Sánchez).
    Náhradníci: Guzan – Richards, Sinclair, Veretout, C. Sánchez, Gil, Grealish.

Rozhodca: Anthony Taylor – Ledger, Child (vš. Anglie)