Bayern – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Dortmund – Wolfsburg 5:1 (kon.) | Hannover – Schalke 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Ingolstadt 2:1 (kon.) | Mainz – Hamburger 0:0 (kon.) | Darmstadt – Frankfurt 1:2 (kon.)
Leverkusen – Hertha 2:1 (kon.)
SV Darmstadt 98
1:2 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 30.04.2016, 15:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Nemecká Bundesliga • 32. kolo

Zápas v Darmstadte sa skončil. Druhý polčas priniesol výborný futbal so šťastným koncom pre hostí. Tí dokázali otočiť nepriaznivý stav gólmi Hasebeho v 56. minúte a Aignera v 83. minúte a zdolať Darmstadt 2-1. Frankfurt tak urobil mimoriadne dôležitý krok k záchrane v najvyššej nemeckej súťaži.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:23:42)

90+4

90+3
    Domáci zahrávali priamy kop z cca 35 metrov, po ktorom v 16ke Frankfurtu spadol jeden z hráčov domáceho tímu, ale hlavný rozhodca to neposúdil ako zákrok na penaltu.

90+2
    Na trávniku ostáva ležať dvojica hráčov domáceho tímu, a najmä Sulu potrebuje ošetrenie.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Akcia domáceho tímu vyzerala nádejne, ale Wagner sa ocitol v ofsajde, a tak loptu získavajú hráči Frankfurtu.

88
    Domáci sa v záverečných minútach snažia o vyrovnanie, ale útočný faul Platteho ich snahu zastavil.

87
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Hatira, a nahradí ho Zambrano.

86
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Rausch, a nahradí ho Platte.

86
    Jungwirth vidí žltú kartu po faule na Castaignosa.

86
    Rohový kop domácich nebol úspešný, a hra sa presunula do stredu ihriska.

85
    Domácim mohol vrátiť remízový stav Kempe, ale v 16ke Frankfurtu sa nedokázal presadiť, a tak získava iba rohový kop z pravej strany.

84
    Aktivita sa teda hosťom vyplatila. V druhom polčase otočili nepriaznivý stav zápasu, a domácich to môže mrzieť minimálne kvôli nepremenenej penalte v 20. minúte.
    83. Stefan Aigner (FRN) - 1:2

83
    Frankfurt dal gól! Po priamom kope sa v domácej 16ke presadil STEFAN AIGNER, ktorý v sklze dokázal loptu usmerniť do siete.

82
    Niemeyer si v súboji s Hatirom počínal nedovolene, a hostia získavajú priamy kop z cca 40 metrov.

81
    Ani tento pokus hráčom Frankfurtu nevyšiel. Pri lopte sú už hráči domáceho tímu, ktorí smerujú do útoku.

80
    Pred nami je posledných 10 minút dnešného zápasu. Hostia budú zahrávať rohový kop z pravej strany.