Sunderland – Arsenal 0:0 (kon.) | Leicester – Swansea 4:0 (kon.)
Leicester City
4:0 (2:0)
Swansea City
Nedeľa 24.04.2016, 17:15 • King Power Stadium • Anglická Premier League • 35. kolo

Leicester v druhom zápase pridal ďalšie dva góly a aktuálne má na svojom konte o osem bodov viac než druhý Tottenham, ktorý zajtra musí vyhrať a veriť, že Ranieriho tím posledné tri duely nezvládne. V 60. minúte pridal svoj druhý dnešný gól Leonardo Ulloa, ktorý dostal príležitosť namiesto vykartovaného Vardyho. V 85. minúte podčiarkol jasnú výhru Leicesteru Albrighton a King Power Stadium spieva oslavné chorály.

Odo mňa je to to všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný večer. (19:07:48)

90+3

90+3
    Po Ayewovom nepresnom zakončení uvedie do hry loptu Smeichel a to bude pre dnešok všetko.

90+2
    Pri lopte je pre zmenu Swansea. Waleský klub kombinuje v strede ihriska.

90+1
    Líšky hrajú s loptou na útočnej polovici a odpočítavajú sekundy do konca dnešného zápasu, ktorí im vyšiel na výbornú.

90
    Nadstavený čas druhého polčasu sú tri minúty.

89
    Monterov center skončil pri domácich hráčoch, ktorí aktuálne kombinujú na svojej polovici.

88
    Domáci teraz zabránili hosťom vystreliť a Kasper Smeichel smeruje za čistým kontom.

87
    Domáci držia loptu v strede ihriska a užívajú si nádherné povzbudzovanie tribún. Príbeh Leicesteru je proste dokonalý.
    85. Marc Albrighton (LEC) - 4:0

85
    Leicester City dáva gól!
    No spolieha sa na rýchle protiútoky! Gray prešprintoval po pravom krídle a nacentroval na zadnú žrď, kde hlavičkoval do stredu šestnástky King a odrazenú loptu dokopol do brány MARC ALBRIGHTON!

84
    Leicester by má tri body vo vrecku a v posledných minútach sa sústredí hlavne na obranu.

84
    Domáci momentálne sledujú rozohrávku Swansea na jej polovici.

82
    Jeffery Schlupp si tento potlesk zaslúžil, pretože po boku Ullou a Mahreza je azda najlepším hráčom dnešného zápasu. V závere zápasu jeho miesto zaujme Marc Albrighton.

81
    Žltú kartu dostáva Robert Huth (Leicester City).

81
    Andy King sa mohol zapísať do listiny strelcov, no po rýchlom protiútoku si vylámala zuby na Fabiańskom! Následne poslal technickú strelu, ktorá mala ísť do pravého horného rohu, no lopta presvišťala tesne vedľa!

80
    Schlupp dnes srší aktivitou, no teraz sme videli jeho veľmi nepresnú strelu, po ktorej nasledoval odkop od brány v podaní Lukasza Fabiańskeho.

79
    Trávnik opustil za obrovského potlesku Leonardo Ulloa, ktorý zastúpil Jamieho Vardyho a fanúšikovia Leicesteru si to hádam ani nevšimli. V posledných 10 minútach zápasu si zahrá Andy King.

78
    Fuchs odvrátil center hostí na rohový kop, ktorý zahral nový muž na trávniku Ki Song-jung. Jeho center prišiel na zadnú žrď, no Ayew ho do brány neupratal.