Mönchengladbach – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Frankfurt – Mainz 2:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:1 (1:1)
1. FSV Mainz 05
Nedeľa 24.04.2016, 17:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

S konštatovaním, že Frankfurt doma zdolal Mainz pomerom 2:1, sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok víkendu. (19:31:54)

V druhom polčase tempo hry opadlo a ani jeden z tímov nebol vyložene lepší, napokon sa však z výhry radujú domáci potom, čo si v 84.minúte zrazil Ben-Hatirov center do vlastnej brány Bell.

90+3

90+3
    Mainz sa snaží o posledný útok, ale domáca obrana nepúšťa hostí cez stred pola.

90+2
    Jeden z hostí fauloval preniakajúceho Hasebeho na ľavom krídle. Následný priamy kop domácich však nepriniesol žiadne nebezpečenstvo.

90+1
    Onisiwo na seba naviazal pred vápnom dvoch bekov a následne nahral na pravú stranu pokutového územia Bellovi, ktorý však zaváhal, nezakončoval hneď a napokon ho domáca defenzíva pripravila o loptu.

90
    Hostia mali dobrú šancu na vyrovnanie, ale center z priameho kopu nenašiel žiadneho adresáta a skončil mimo hracej plochy na druhej strane ihriska. K riadnemu hraciemu času druhého dejstva sa nadstavujú tri minúty.

89
    Žltú kartu za faul na Onisiwa pri pravej postrannej čiare dostáva Carlos Zambrano (Eintracht Frankfurt). Je to jeho už 50. žltá karta v Bundeslige!

88
    Hráči Franfurtu sa snažia držať loptu na svojich kopačkách na vlastnej polovici a zatiaľ sa im to darí.

87
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza David Abraham, prichádza Carlos Zambrano.

86
    Mainz sa snažil o rýchlu kontru, ale domáca defenzíva nepustila hostí ďalej ako do stredu pola.
    84. Änis Ben-Hatira (FRN) - 2:1

84
    Frankfurt dal gól!
    Oczipka prihrával z ľavej strany do vápna Ben-Hatirovi, ktorý následne vyslal strieľaný center k vzdialenejšej tyčke hosťujúcej brány. Lopta sa však odrazila od STEFANA BELLA a skončila v sieti Mainzu.

83
    Oba celky sa striedajú v držaní lopty v strede pola, hra sa často kúskuje. Buď kvôli odrazom lopty za postrannú čiaru alebo pre drobné fauly.

82
    Donati faulovaný na vlastnej polovici Castaignosom.

81
    Hostia z rohového kopu nevyťažili nič, v strede pola už kombinujú hráči Mainzu.

80
    Dnešné stretnutie sleduje 50 300 divákov.

79
    Hra sa trošku ukľudnila v posledných minútkach, ale po ďalekonosnom centri Clemensa získal Mainz roh z pravej strany.

77
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Jhon Córdoba, prichádza Karim Onisiwo.