Oostende – Waregem 3:3 (kon.)
KV Oostende
3:3 (2:2)
SV Zulte Waregem
cz Utorok 19.04.2016, 20:30 • Stadion Schiervelde, Roeselare • Belgická Jupiler Pro League • O titul

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:33:52)

Fauly: 12:14.

Zápas začal přestřelkou v úvodních deseti minutách, kdy se postupně trefil za domácí El Ghanassy a Akpala. Poté však velmi rychle srovnala krok dvojice Dalsgaard, De Ridder. Ve druhém poločase oba týmy ubraly a bylo to vidět i na gólovkách. Jednu z mála proměnil hostující kapitán Leye a otočil tak zcela vývoj skóre. V šestašedesáté minutě však srovnal z penalty Berrier a udal tím i konečný výsledek dnešního zápasu.

90+3

90+2
    Při napadání zajel do protihráče příliš agresivně El Ghanassy a vidí v úplném závěru žlutou kartu.

90+1
    V nastaveném čase mohl rozhodnout Canesin. Míč za obranu si nechal spadnout na zem a ihned vypálil na zadní tyč. Steppe však předvedl parádní reflex a drží naděje svého týmu.

90
    V poslední minutě se mohl dostat k míči Leye, který však byl u míče později než domácí brankář Ovono a tak nemohl zakončovat.

89
    Ve středovém kruhu povalil Meite Sianiho a zastavil tak rychlý útok domácího týmu.

88
    Hráči Waregemu se stáhli na svou polovinu a poctivě brání. Do další příležitosti se mohl dostal Musona, který však netrefil míč na hranici vápna a tak akce končí bez zakončení.

87
    Při napadání fauloval Leye a domácí tak budou míč ještě jednu možnost založit útok na své polovině.

86
    Domácí se ještě snaží kombinovat a nyní jim to téměř vyšlo, když ve vápně sklepl míč Pedersen na Musonu a střídající hráč z první jen těsně minul zadní tyč.

85
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Musona.

83
    Canesin se téměř dostal za posledního obránce. Při napadání si však pomohl faulem a rozhodčí zastavuje hru.

82
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy, aby vstřelením branky posunuly skóre na svou stranu a připsaly si všechny tři body.

81
    Leye se dostal s míčem po individuální akci až do vápna. Tam si chtěl obhodit posledního obránce, ale poslal si míč daleko od nohy a balon mu ujel za brankovou lajnu.

80
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Akpala, přichází Pedersen.

79
    Po delším časovém úseku se dostal také Waregem na útočnou polovinu. Poletanović zavezl míč po pravém kraji a dokonce i odcentroval. Hlavička Leyeho je však nepřesná.

78
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Buyl, přichází Cordaro.

Vít Schück

Góly: 3. El Ghanassy, 6. Akpala, 66. Berrier (pen.) – 7. Dalsgaard, 10. De Ridder, 56. Leye

Karty:   43. Canesin (OOS), 90+2. El Ghanassy (OOS) – 28. Baudry (WAR), 67. Poletanović (WAR)

Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:14.
    KV Oostende: Ovono – Vandendriessche, Rozehnal, Godeau, Lukaku – Jali (64. Jonckheere), Siani (C) – Canesin, Berrier (85. Musona), El Ghanassy – Akpala (80. Pedersen)
    Náhradníci: Biebauw – Loemba, Saviour, Jonckheere, Musona, De Schutter, Pedersen

SV Zulte Waregem: Steppe – Dalsgaard, Lepoint, Baudry (46. Mendy), Verboom – Poletanović, Kaya, Meite, De Ridder, Buyl (78. Cordaro)– Leye (C)
    Náhradníci: Bossut – Sami, Benteke, Mendy, Cordaro, Storm, Zaidi

Rozhodca: Laforge – Conotte, Ponsar