Dukla – Jičín 24:23 (kon.) | Plzeň – Lovosice 20:19 (kon.) | Hranice – Frýdek-M. 23:19 (kon.)
Dukla – Jičín 34:24 (kon.) | Královo Pole – Zlín 26:19 (kon.) | Kopřivnice – Litovel 33:29 (kon.)
Zubří – Karviná 27:28 (po 2. pol.)
po 2. predl.
HC ROBE Zubří
27:28 (15:16) Stav série: 0:2
HCB Karviná
cz Nedeľa 17.04.2016, 18:00 • Sportovní hala Zubří • Chance Extraliga mužů (CZ) • Štvrťfinále

Statistiky utkání:

HC Zubří – HCB OKD Karviná 27:28 (15:16)

Nejvíce branek: Hrstka 9/2, Řezníček 5/2, Bechný 4/1 – Veřminovký 7/3, Frančík 6, Gelnar 6. Rozhodčí: Martin Kosa, Pavel Švidernoch, Delegát: Jiří Horák. Sedmimetrové hody: 7/5 – 4/3. Vyloučení: 5:6. ČK: Veřminovký, Monczka, Hanisch (KAR). (20:27:49)

Historie se po roce zatím opět opakuje. Domácí favorit nedokázal ani dnes porazit Slezany a prohrává ve ČF sérii 0:2.

V obou letošních zápasech to pravda bylo hodně těsné a dnes dokonce až v prodloužení, ale na to se historie ptát nebude.

Druhý poločas už nebyl zdaleka tak ofenzívní jako ten první a parádně v něm zachytali oba gólmani. Vyrovnané skóre poslalo mač do prodloužení v němž byli o ten jeden gól hosté přeci jen lepší. Ale drama to bylo až do úplného konce.

S konstatováním, že Karviná vyhrála v Zubří 28:27 po prodloužení a vede v v play-off sérii 2:0 se s vámi pro dnešek loučím a těším se u dalších onlajnů na shledanou.

Konec zápasu. (27:28)

70
    Poslední střelu domácích z dálky krotí Lefan a hosté tak vítězí 28:27! (27:28)

70
    Červená karta pro tým HCB OKD Karviná (Marek Monczka). (27:28)

70
    Střela hostů do tyče, Zubří se hnalo v posledních vteřinách do útoku, ten ale Monczka zastavil faulem na polovině hřiště. (27:28)

70
    Hosté rozvážně rozehrávali a nyní si dokonce chtěli vzít oddechový čas. To ale pravidla neumožňují. Posledních 14 vteřin prodloužení tak bude hned pokračovat. (27:28)
    70
    Tak přeci jen radost na domácí straně poté co Šlachta 30 vteřin před koncem prodloužení snižuje na 27:28. (27:28)

69
    Domácí se opět nedokázali prosadit a to už budou mít hodně těžké dohnat. (26:28)
    68
    Parádní Monczkova střela do horního rohu. (26:28)

67
    Hosté v plném počtu, Lefan si připisuje další zákrok. (26:27)

67
    Ale ani hosté svůj útok nedovedli ke vstřelení branky. (26:27)

66
    Hosté v oslabení, Lefan je však drží dalším zákrokem ve vedení. (26:27)

66
    Začal druhý poločas prodloužení. (26:27)

Následuje krátká přestávka, výměna střídaček a půjdeme na druhou prodlouženou pětiminutovku.