Lyon – Nice 1:1 (kon.)
Olympique Lyon
1:1 (0:1)
OGC Nice
cz Piatok 15.04.2016, 20:30 • Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu • Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:32:47)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 9:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:20.

Je konec. Lyon doma remizoval s Nice 1:1 a zůstal tak na druhém místě. Přeskočit ho ale může Monako, které bude teprve hrát. Hosté získali bod a jsou stále na čtvrté pozici.

90+8

90+8
    Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že se už nic nestane a duel mezi Lyonem a Nice skončí nerozhodně 1:1.

90+7
    Rohový kop pro Lyon.

90+6
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Alexandre Mendy.

90+4
    Žlutou kartu dostává Rachid Ghezzal (Olympique Lyon).

90+2
    Rozhodčí přidal osm minutek.
    90+1. Alexandre Lacazette (LYO)

90+1
    A domácí šli málem do vedení! Po skvělé hlavičce předvedl výborný zákrok Yoan Cardinale, ale k odraženému míči se dostal Alexandre Lacazette, který ovšem poloprázdnou branku minul!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby, ale je jasné, že rozhodčí nastaví pořádnou dávku minut.

88
    Žlutou kartu dostává Ricardo Pereira (OGC Nice).

86
    Domácí jsou samozřejmě na koni a stále se tlačí dopředu. Bude to ještě hodně zajímavé.
    84. Alexandre LACAZETTE - 1:1

84
    Lyon právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Ze standardní situace trefil Valbuena břevno, ale k odraženému míči se dostal ALEXANDRE LACAZETTE, který se rychle zorientoval a poslal ho přesně pod břevno!

83
    Žlutou kartu dostává Maxime Le Marchand (OGC Nice).
    82. Alexandre Lacazette (LYO)

82
    Alexandre Lacazette měl na noze vyrovnání! Dostal parádní přihrávku do vápna, zbavil se obránce, ale na brankáře už nevyzrál!