LA Kings – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa Bay – NJ Devils 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)
Florida Panthers
4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
Montreal Canadiens
cz Nedeľa 03.04.2016, 01:15 • BB&T Center, Sunrise • NHL

51:00
    Už to neplatí, hosté se dotkli puku a je přerušená hra. Dvě minuty za podražení dostal Tomáš Plekanec.

21:13
    Domácí si zahrají přesilovku, dvě minuty za zdržování hry dostal Alexej Jemelin. Při pokusu o obranný zákrok posunul Condonovu branku.

00:34
    První útok Montrealu hned vlétl do útočného pásma a Galchenyuk zakončoval. Byl u toho ale faulován a Jaromír Jágr dostal dvě minuty za hákování.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 34. Jágr (Barkov, Huberdeau), 40. Barkov (Ekblad), 53. Huberdeau (Bjugstad, Barkov), 60. Barkov (Ekblad, Campbell) – 11. Gallagher (Hanley, Pacioretty), 31. Desharnais (Byron, Dietz), 32. Mitchell (Eller, Plekanec)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Kampfer, Kulikov, Gudbranson, Kindl – Jágr, Barkov, Huberdeau – Smith, Bjugstad, Jokinen – Hudler, Grimaldi, Purcell – Howden, MacKenzie, Thornton. Trenér: Gerard Gallant.
    Montreal Canadiens: Condon (Lindgren) – Markov, Pateryn, Jemelin, Hanley, Dietz, Lernout – Gallagher, Galchenyuk, Pacioretty – Mitchell, Plekanec, Eller – Byron, Desharnais, Andrighetto – Danault, McCarron, Carr. Trenér: Michel Therrien.

Rozhodca: Kozari, Leggo – Murray, Shewchyk

Diváci: 17 427