Zlín – Partizánske | 26:18 (kon.) | | | Olomouc – Most | 24:33 (kon.) | | | Michalovce – Veselí n/M | 29:22 (kon.) |
Šaľa – DHC Plzeň | 36:22 (kon.) | | | Bratislava – Písek | 30:25 (kon.) |
koniec
Iuventa Michalovce
29:22
(17:13)
SHK Veselí n.M.
56
|
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Klára Kosinková). (27:22)
|
|
43
|
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Tatiana Fiľková-Trehubovová). (22:16)
|
|
36
|
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská). (18:15)
|
|
32
|
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Mária Holešová). (17:14)
|
|
25
|
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Jevgenija Levčenková). (14:11)
|
Iuventa Michalovce | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | R. Lafuenteová | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | B | A. Medveďová | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | J. Černovová | 2/0 | 0 | 0 | ||
22 | PK | J. Dziurová | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | LS | T. Fiľková-Trehubovová | 5/0 | 0 | 1 | ||
35 | LS | A. Golubevová | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PS | V. Habánková | 7/0 | 0 | 0 | ||
4 | PK | M. Holešová | 5/0 | 0 | 1 | ||
9 | P | V. Kišíková | 1/0 | 0 | 0 | ||
2 | PS | J. Kucherová | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | PK | J. Levčenková | 2/0 | 0 | 1 | ||
13 | PK | S. Nagyová | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | P | O. Perederyjová | 1/0 | 0 | 0 | ||
21 | P | P. Wollingerová | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 29/0 | 0 | 3 | 3 | 0 | ||
SHK Veselí n.M. | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | V. Nejezchlebová | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | P | K. Kosinková | 0/0 | 0 | 1 | ||
10 | PS | D. Lukšíková | 5/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | M. Olšovská | 7/0 | 0 | 1 | ||
33 | P | K. Sedláčková | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | PK | N. Soldánová | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | PS | J. Šustková | 3/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Vargová | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | P. Varjassiová | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | N. Vinklárková | 4/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 22/0 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Iuventa Michalovce:
Lafuenteová, Medveďová – Kucherová, Černovová, Holešová, Kišíková, S. Nagyová, Habánková, Levčenková, Wollingerová, Dziurová, Golubevová, Fiľková-Trehubovová, Perederyjová.
Náhradníci:
Tréner:
SHK Veselí n.M.: Nejezchlebová, Sedláčková – Olšovská, Kosinková, Varjassiová, Lukšíková, Vinklárková, Šustková, Vargová, Soldánová.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SHK Veselí n.M.: Nejezchlebová, Sedláčková – Olšovská, Kosinková, Varjassiová, Lukšíková, Vinklárková, Šustková, Vargová, Soldánová.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Jozef Gedeon – Ivan Vydra. Delegát: Miloš Šubák.
Diváci:
Miroslav Behún