Zlín – Partizánske 26:18 (kon.) | Olomouc – Most 24:33 (kon.) | Michalovce – Veselí n/M 29:22 (kon.)
Šaľa – DHC Plzeň 36:22 (kon.) | Bratislava – Písek 30:25 (kon.)
Iuventa Michalovce
29:22 (17:13)
SHK Veselí n.M.
cz Sobota 02.04.2016, 17:30 • CHEMKOSTAV ARÉNA v Michalovciach • Hádzanárska interliga ženy • 23. kolo

Iuventa Michalovce – SHK Veselí n.M. 29:22 (17:13)
    Nejvíce branek: Habánková 7, Holešová 5, Fiľková-Trehubovová 5 – Olšovská 7, Lukšíková 5, Vinklárková 4. Rozhodčí: Jozef Gedeon – Ivan Vydra. Delegát: Miloš Šubák.. Sedmimetrové hody: 0 – 0. Vyloučení: 3:2. (01:10:41)

Slavomír Varga, tréner Veselí n/Mor.:
    "Ďakujem svojim hráčkam k predvedenému výkonu. Zápas proti nalepšiemu tímu súťže som bral ako test, ktorý potvrdil moje očakávania, že s tak kvalitným súperom nedokážeme hrať vyrovnanú partiu plných 60 minút. O výsledku rozhodli záverečné päťminútovky obidvoch polčasov, kde sme zrejme aj vinou únavy urobili niekoľko technických chýb, ktoré súper potrestal až šiestimi gólmi z protiútokov. Nájsť čo najlepšiu protizbraň na takéhoto súpera je dlhodobý proces, ktorý chce trpezlivosť, ale aj primerané podmienky. Zo zdravotných dôvodov nám chýbala prvá brankárka Simona Lekešová, ale na druhej strane som rád, že aj Kristina Sedláčková sa postupne rozchytala a potvrdila svoje kvality. "

Konec zápasu. (29:22)

60
    Gól Oľhy Perederyj nelatí pre prešľap. (29:22)
    59
    Pekný lop Perederyjovej končí na brvne. Nasleduje neúspešný protiútok hostiek. Následne strelou z hranice 9 m skóruje Habánková. (29:22)

57
    Pekná krížna prihrávka cez celú šírku ihriska na Levčenkovú, ktorá však mieri vedľa. (27:22)

56
    Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Klára Kosinková). (27:22)
    56
    Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Nikola Vinklárková). (27:22)
    56
    Nagyová z postu pivota prudko do zeme, odkiaľ sa lopta odráža za chrbát Sedláčkovej. (27:21)