B. Bystrica – Košice 3:2 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
3:2 (2:0, 1:2, 0:0) Stav série: 3:1
HC Košice
Piatok 01.04.2016, 17:00 • ZŠ Banská Bystrica • Tipos Extraliga play-off • Semifinále

Koniec zápasu. (19:32:31)

59:51
    Handzuš vyhral buly a puk majú domáci.

59:50
    Tak napokon sa čas posunul na 59:50 po tom, čo Kytnár pokazil buly.

59:50
    Po buly Kytnára bol puk zaľahnutý hráčmi, ďalšie buly pred Bacashihuom.

59:50
    Oddychový čas Košíc, buly bude pred Bacashihuom.
    59:50

59:50
    Bartánus je v šanci pred Bacashihuom, zblízka nedokáže puk poslať do bránky.

59:30
    Košice hrajú bez brankára v šestici.

58:50
    Bystričania na puku, Lukáš Hvila ho dostal do útočnej tretiny.

58:17
    Boj o puk v strednom pásme, po prihrávke rukou sa bude vhadzovať na červenej čiare.

57:41
    Matoušek sa dostával po ľavej strane dopredu, bol už tiesnený, vystrelil, no Melicherčík nemal problém zakročiť.

57:23
    Hostia v útoku, kombinujú, no nezakončujú.

56:50
    Po aktivite Hvilu Deyl prišiel o hokejku, domáci sú v útočnej tretine a snažia sa zakončiť.

56:00
    Košice v plnom počte a snažia sa už útočiť.

55:34
    Nejde Bystričanom presilovka, sú síce na puku, ale v útočnej tretine sa nedokážu usadiť.

55:00
    Domáci v presilovke nehrozia, aj teraz hostia vyhodili puk z obranného pásma.

54:17
    Zakázané uvoľnenie domácich, Košice idú na buly pred Bacashihuu.

54:03
    Handzuš je sám pred bránkou, no zoči – voči Melicherčíkovi neuspel.

53:53
    Češík fauloval v strednom pásme pri mantineli Bortňáka a ide na trestnú. Presilovka domácich.

Dado Balco

Góly a asistencie: 1. Matoušek (Zigo, Čížek), 13. Kytnár (Gilllies, Hvila), 37. Tománek (Bast) – 31. Lapšanský (Hrnka), 40. Lapšanský (Jankovič, Cebák)

HC MONACObet Banská Bystrica: Bacashihua – Ďatelinka, Šmach, Čížek, Gründling, Pujacs, Majeský, Sandgren – Hvila, Kytnár, Gillies – Lunter, Zigo, Matoušek – Majdan, Bast, Tománek – Bortňák, Handzuš, Lucenius – Bezúch
    HC Košice: Melicherčík – Dudáš, Deyl, Cebák, Jankovič, Pavúk, Mikuš – Bicek, Suja, Bartánus – Spilar, Jenčík, Bartoš – Lapšanský, Hrnka, Varga – Milý, Češík, Boltun – Mat. Chovan, Hričina

Rozhodca: Jonák, Kubuš – J. Tvrdoň, R. Výleta

Diváci: 2841-vypredané