Moreirense – Coimbra 2:2 (kon.) | Arouca – Setúbal 1:0 (kon.) | Nacional – Rio Ave 1:0 (kon.)
Guimarães – Ferreira 0:1 (kon.) | Belenenses – Braga 3:0 (kon.)
Moreirense FC
2:2 (0:1)
Academica de Coimbra
cz Nedeľa 13.03.2016, 17:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos (kapacita:13.000 diváků) • Primeira Liga • 26. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z fotbalového utkání portugalské ligy, ve kterém proti sobě nastoupí týmy Moreirense FC a Academica de Coimbra.

Domácí hrají v klidu ve středu tabulky a netlačí je sestupové ani postupové starosti.

Za to Academica de Coimbra je na tom hůře. Tým, který ještě nedávno hrál Evropskou ligu, se nyní drží na předposlední příčce a musí v každém zápase bojovat o každý bod, který by konečném součtu mohl pomoci.

1

4
    Domácí zahájili zápas a mají mírně navrch.

6
    Domácí začali agresivně a již mají na kontě dva fauly ve středu hřiště.

9
    Domácí nad svým soupeřem nevyhráli od roku 2005.

10
    A zdá se, že Academica ve své neporazitelnosti s tímto soupeřem hodlá pokračovat, jelikož má nyní silnou územní převahu.

14
    Hráči Moreirense udělali taktický faul a zabránili tak rychlému protiútoku.

18
    Viděli jsme další dva rychle po sobě jdoucí fauly domácích. Academica má stále navrch.

21
    Další faul v podání domácích, kteří srdnatě brání svůj hrad i svoji branku.

28
    Hosté mají stále značnou územní převahu. Domácí se brání i za pomocí faulů a díky tomu teď mají hosté přímý kop z kraje hřiště.

29
    Hosté si ve vápně pomohli útočným faulem.

30
    Rohový kop pro Academicu.

31
    Hosté si rohový kop zopakují.

32
    Domácí se ubránili faulem mimo vápno. Academica se ale brance domácích přibližuje.

33
    Moreirense se ubránili standartní situaci hostí.

33
    Coimbra právě vstřelila branku!
    Hosté nakonec zužitkovali převahu hráč z Burkina Faso NII ADAMAH PLANGE posílá svůj tým do vedení.

33
    Santos to přehnal s agresivitou a vidí žlutou kartu.

35
    Žlutou kartu za svůj zákrok vidí i Goncalves.

42
    Hosté povolili ve svém tlaku a hra se víceméně srovnává.

45+1

Hostující tým prakticky od 5. minuty soustavně tlačil a měl územní převahu. Zatímco se domácí bránili, postupně a postupně na jejich konto naskakoval počet faulů, Academica se ke střeleckým pokusů blížila až jeden z nich ve 33. minutě vyšel a Coimbra se tak ujala zaslouženého vedení.

49
    Domácí naskočili do druhé půle jako vyměnění a vytvořili si ihned drtivý tlak.

53
    Trenér domácích reaguje na vývoj utkání ofenzivním střídáním. Za Goncalvese nastupuje ghanský útočník Boateng.

54
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Tak toto střídání se domácím opravdu povedlo. EMMANUEL BOATENG nepobyl na hřišti ani minutu a hned rozvlnil síť. Srovnává tak stav zápasu na 1:1.

60
    Academica střídá poprvé. Pedra nahradí záložník z Pobřežních Slonovin Gui.

66
    Domácí stále drží Academicu u její branky a sérií rohových kopů si vynucuje tlak, který však nekončí ani střelou mimo branku.

67
    Hosté občerstvují útok a dávají tak najevo, že stále chtějí být směrem dopředu nebezpeční. Marinha nahrazuje Seco.

70
    Seco se na trávníku ani neohřál a už vidí žlutou kartu.

70
    Podruhé střídají i domácí. Gomese střídá Espinho.

78
    Obránce LEANDRO SILVA využívá přesného pasu od Rafy a posílá svůj tým do vedení. To by mohla Academica udržet.

80
    Domácí střídají naposledy. S vizí vyrovnání přichází Ghanský útočník Ohemeng, který nahrazuje Petrolinu.

80
    Hosté se zřejmě nebudou chtít stáhnout před vlastní branku, jelikož se obměňují útočně ladění Lopes a Rabiola.

83
    Byla nařízena penalta pro domácí.

84
    Brazilec RAFAEL MARTINS proměňuje penaltu a stav je opět vyrovnaný. 2:2.

84
    Za předchozí penaltový zákrok obdržel žlutou kartu Real.

85
    Rozhodčímu se nelíbila oslava vstřelené branky Martinse a uděluje střelci taktéž žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90+3
    Tak Martins to vzal rychle po vyrovnání do sprch, když za druhou žlutou kartu vidí automaticky kartu červenou.

90+4

Nakonec velice divoké a zajímavé utkání měli možnost vidět diváci na stadionu Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas. V tomto klání nejprve vedli domácí z jediné střely na branku za poločas. Střídající Boateng však minutu po příchodu na hřiště vyrovnal. Hosté se ovšem trefili i ze své druhé střely deset minut před koncem a s domácími to nevypadalo dobře. Ty nakonec spasil proměněnou penaltou Martins, jenž byl nakonec v nastaveném čase vyloučen.