Moreirense – Coimbra 2:2 (kon.) | Arouca – Setúbal 1:0 (kon.) | Nacional – Rio Ave 1:0 (kon.)
Guimarães – Ferreira 0:1 (kon.) | Belenenses – Braga 3:0 (kon.)
CD Nacional
1:0 (0:0)
Rio Ave FC
cz Nedeľa 13.03.2016, 17:00 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Primeira Liga • 26. kolo

Na střely na branku vyhráli domácí 4:1. Jedna z ran skončila v brance, a tak se CD Nacional může radovat z výhry 1:0. (18:55:29)

90+5

90+5

90+3
    Akci domácích zastavuje postavení mimo hru.

90+1
    Probíhá nastavení.

90
    Žlutou kartu dostává Soares (CD Nacional).

90+2
    Hosté se snaží vyrovnat, v této části zápasu jsou lepším týmem.

88
    Nyní se hrát nemůže, neboť domácí João Aurélio je zraněný.

87
    Hosté nechtějí ze zápasu ze zápasu odejít poraženi, a tak se snaží ještě v posledních minutách alespoň vyrovnat.

86
    Nyní sledujeme útočnou akci domácího týmu, ta ale končí ještě dřív než došlo ke střele.

84
    Aly Ghazal z domácího týmu si počínal nedovoleně.

83
    Domácí João Aurélio se provinil faulem, rozehrávat tedy bude soupeř.

83
    Hosté se znovu dostali až před branku domácího týmu. Ke střele se přes dobrou defenzivní práci ale nedostali.

82
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Pinho, přichází Soares.

80
    Deset minut do konce základní hrací doby a domácí stále drží jednobrankový náskok.

80
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Ukra, přichází Guedes.

79
    Hosté se dostávají čím dál častěji na útočnou polovinu, ale ke gólu to zatím nevede.

77
    Hostující Kuca pravou nohou vystřelil ze středu předbrankového prostoru, ale netrefil přesně.

Jan Prošek

Góly: 55. Gomes

Karty:   13. Correia (NAC), 35. Belkaroui (NAC), 64. Willyan (NAC), 65. Cerqueira (NAC), 90. Soares (NAC) – 58. Marcelo (AVE), 68. Miranda (AVE)   25. Cássio (AVE)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 10:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 13:10.
    CD Nacional: Gottardi – Aurelio, Correia, Belkaroui, Gerar Cerqueira – Santana da Silva, Ghazal, Willyam – Agra, Cunha Pereira de Pinho, Ricardo Gomes
    Náhradníci: Bastos Soares, Silva, Fofana, Dos Santos, Campos, Luis Aurelio, Joao Quembo

Rio Ave FC: Cassio – Lionn, Marcelo, Roderick, Edimar – Wakaso, Tarantini, Da Silva Moreira – Ukra, Pedroso, Alves Miranda
    Náhradníci: Viana, Bressan, Heldon, Barradas Novais, Viera, Kayembe