Chievo – AC Miláno 0:0 (kon.) | Carpi FC – Frosinone 2:1 (kon.) | Fiorentina – Hellas Verona 1:1 (kon.)
Udinese – AS Rím 1:2 (kon.) | CFC Janov – Turín 3:2 (kon.) | Lazio – Bergamo 2:0 (kon.)
Palermo – Neapol 0:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (1:0)
Hellas Verona
cz Nedeľa 13.03.2016, 15:00 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Talianska Seria A • 29. kolo

90+4
    V samotném závěru se ještě dostal k nebezpečné střele Nikola Kalinič, který se uvolnit ze souboje s Helanderem. Jeho střelu však dokázal vyrazit Gollini!

89
    Hellasu vyrovnání nestačí, a pokouší se ještě skóre zápasu otočit! Na pravou stranu dostal míč střídající Siligardi, jehož rána mířila těsně vedle branky!

88
    V závěru dnešního zápasu dostává žlutou kartu domácí Fernández, který u postranní čáry na pravé straně poslal k zemi Farese!
    86. Eros PISANO - 1:1

86
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    A čtyři minuty před koncem základní hrací doby Verona vyrovnává! Hellas celý druhý poločas hrál aktivně, a zaslouženě srovnává na 1:1! Verona vybojovala rohový kop, kterého se ujal Emanuelson, jehož centr našel hlavu EROSE PISANY, a ten poslal míč přesně k tyči!

85
    Fiorentina se hned po zisku míče vydala do protiútoku, který táhl po levé straně Tello. Rychlonohý křídelník poslal centr před branku na Kaliniče, avšak těsně před ním míč odkopl do zámezí Helander!

84
    Emanuelson dokázal najít povedeným centrem ve vápně Ante Rebiće, kterého zřejmě lehce zasáhl Astori. Chorvatský záložník zakončil, avšak domácí brankář zasáhl!

79
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Luca Marrone, přichází Urby Emanuelson.
    78. Toni se dokázal bleskově obtočit, avšak vyrovnat nedokázal

78
    Teď si však Verona vypracovala velkou šanci! Siligardi vrátil míč do vápna, kde si jej zpracoval Luca Toni, a bleskově zakončil. Jeho ránu však dokázal lapit Tătăruşanu!

75
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Nikola Kalinič.

72
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Pawel Wszolek, přichází Giampaolo Pazzini.

60
    Verona je zatím ve druhém poločasu aktivnější, a nyní si vypracovala další velkou šanci! Do levé části vápna proniknul Rebić, který zasekl míč přes Roncagliou, a tvrdě vystřelil. Jeho pokus však zablokoval Astori!

60
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Leandro Greco, přichází Luca Siligardi.

56
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Tino Costa, přichází Federico Bernardeschi.
    50. Střelu Marroneho dokázal vyrazit Tătăruşanu

50
    Následné standardní situace se ujal Luca Marrone, který vyslal povedenou střelu, avšak tu dokázal Tătăruşanu vyrazit na rohvoý kop!

47
    Hlavní rozhodčí Gavillucci uděluje další žlutou kartu! Davide Astori ve středu hřiště nestíhal v souboji s Grecem, a tak hostující záložníka poslal k zemi.
    40. Mauro ZÁRATE - 1:0

40
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Favorizovaný celek se dostává až v závěru prvního poločasu do vedení! Fiorentina postupovala do rychlého protiútoku, Borja Valero chytře roztáhl hru na pravé křídlo, odkud přesně odcentroval Tello. Jeho centr přesně našel nohu MAURA ZÁRATEHO, jehož střelu tečoval Bianchetti za záda bezmocného Gollini!

13
    První žlutou kartu udělil hlavní rozhodčí hostujícímu stoperovi Helanderovi, který ve středu hřiště poslal nedovoleným způsobem k zemi Costu.

7
    Jak jsem již avizoval, Nenad Tomović skutečně nemůže pokračovat v dnešním zápase. Hned na začátku utkání tak musí Paulo Sousa střídat! Na Tomovićovo místo přichází Roncaglia.