Sprint mužů 10 km, Presque Isle | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen 7,5 km, Presque Isle | Vítěz: G. Soukalová (CZE) (kon.) |
Tisková konference před startem Synot ligy | (kon.) | | | Tisková konference FC Baník Ostrava | (kon.) |
Tisková konference FC Zbrojovka Brno | (kon.) | | | Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) |
Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) | | | Tisková konference FK Teplice | (kon.) |
James Wade - Michael Smith | 7:4 (kon.) | | | Raymond van Barneveld - Peter Wright | 5:7 (kon.) |
Adrian Lewis - Dave Chisnall | 7:4 (kon.) | | | Gary Anderson - Michael van Gerwen | 3:7 (kon.) |
James Wade - Phil Taylor | 1:7 (kon.) |
Ženy 3000 m, Kolomna | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Stockholm | Vítěz: M. C. Fallaová (NOR) a N. Krjukov (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - sprinty mužů a žen, Stockholm
Vítěz: M. C. Fallaová (NOR) a N. Krjukov (RUS)
Patrik Sandev
Čtvrtfinále 1:
Ingvild Flugstad Östbergová (NOR)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Kerttu Niskanenová (FIN)
Polina Kovalevová (RUS)
Mona-Liisa Nousainenová (FIN)
Jevgenija Šapovalovová (RUS)
Čtvrtfinále 2:
Jennie Öbergová (SWE)
Anne Kyllonenová (FIN)
Sophie Caldwellová (USA)
Julija Bělorukovová (RUS)
Jelena Sobolevová (RUS)
Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR)
Čtvrtfinále 3:
Hanna Falková (SWE)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Denise Herrmannová (GER)
Darja Vedeninová (RUS)
Evelina Settlinová (SWE)
Čtvrtfinále 4:
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Natalja Matvejevová (RUS)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Charlotte Kallaová (SWE)
Mari Eideová (NOR)
Maria Nordströmová (SWE)
Čtvrtfinále 5:
Linn Sömskarová (SWE)
Sandra Ringwaldová (GER)
Stina Nilssonová (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Laurien van der Graafová (SUI)
Anastasja Kirillovová (BLR)
Čtvrtfinále 1:
Sergej Usťugov (RUS)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Toni Ketelä (FIN)
Baptiste Gros (FRA)
Andrew Newell (USA)
Nikita Krjukov (RUS)
Čtvrtfinále 2:
Alexandr Panžinskij (RUS)
Petter Northug Jr. (NOR)
Paal Tröan Aune (NOR)
Lucas Chanavat (FRA)
Michail Děvjaťjarov (RUS)
Maicol Rastelli (ITA)
Čtvrtfinále 3:
Ola Vigen Hattestad (NOR)
Ristomatti Hakola (FIN)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Timo André Bakken (NOR)
Maciej Staręga (POL)
Eirik Brandsdal (NOR)
Čtvrtfinále 4:
Federico Pellegrino (ITA)
Gleb Retivych (RUS)
Anton Gafarov (RUS)
Sindre Björnestad Skar (NOR)
Ueli Schnider (SUI)
Andrej Parfenov (RUS)
Čtvrtfinále 5:
Matias Strandvall (FIN)
Even Northug (NOR)
Oskar Svensson (SWE)
Sebastian Eisenlauer (GER)
Alex Harvey (CAN)
Simeon Hamilton (USA)
Ingvild Flugstad Östbergová (NOR)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Kerttu Niskanenová (FIN)
Polina Kovalevová (RUS)
Mona-Liisa Nousainenová (FIN)
Jevgenija Šapovalovová (RUS)
1. Ingvild Flugstad Östbergová (NOR) 3:10,80
2. Jevgenija Šapovalovová (RUS) +1,21
3. Kerttu Niskanenová (FIN) +2,24
4. Polina Kovalevová (RUS) +2,35
5. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3,32
6. Mona-Liisa Nousainenová (FIN) +22,96
Jennie Öbergová (SWE)
Anne Kyllonenová (FIN)
Sophie Caldwellová (USA)
Julija Bělorukovová (RUS)
Jelena Sobolevová (RUS)
Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR)
1. Sophie Caldwellová (USA) 3:11,00
2. Jennie Öbergová (SWE) +0,19
3. Anne Kyllonenová (FIN) +2,26
4. Jelena Sobolevová (RUS) +3,31
5. Kari Vikhagen Gjeitnesová (NOR) +6,13
6. Julija Bělorukovová (RUS) +8,81
Hanna Falková (SWE)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Denise Herrmannová (GER)
Darja Vedeninová (RUS)
Evelina Settlinová (SWE)
1. Hanna Falková (SWE) 3:09,71
2. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +1,19
3. Denise Herrmannová (GER) +1,64
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +3,09
5. Evelina Settlinová (SWE) +8,64
6. Darja Vedeninová (RUS) +10,85
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Natalja Matvejevová (RUS)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Charlotte Kallaová (SWE)
Mari Eideová (NOR)
Maria Nordströmová (SWE)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:09,79
2. Natalja Matvejevová (RUS) +1,19
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1,31
4. Mari Eideová (NOR) +3,07
5. Charlotte Kallaová (SWE) +5,22
6. Maria Nordströmová (SWE) +11,20
Linn Sömskarová (SWE)
Sandra Ringwaldová (GER)
Stina Nilssonová (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Laurien van der Graafová (SUI)
Anastasja Kirillovová (BLR)
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:13,37
2. Linn Sömskarová (SWE) +0,90
3. Jessica Digginsová (USA) +2,89
4. Anastasja Kirillovová (BLR) +6,74
5. Sandra Ringwaldová (GER) +6,79
6. Laurien van der Graafová (SUI) +7,52
Sergej Usťugov (RUS)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Toni Ketelä (FIN)
Baptiste Gros (FRA)
Andrew Newell (USA)
Nikita Krjukov (RUS)
1. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 2:45,26
2. Nikita Krjukov (RUS) +0,20
3. Baptiste Gros (FRA) +0,35
4. Toni Ketelä (FIN) +2,49
5. Andrew Newell (USA) +9,44
6. Sergej Usťugov (RUS) +24,70
Alexandr Panžinskij (RUS)
Petter Northug Jr. (NOR)
Paal Tröan Aune (NOR)
Lucas Chanavat (FRA)
Michail Děvjaťjarov (RUS)
Maicol Rastelli (ITA)
1. Alexandr Panžinskij (RUS) 2:47,53
2. Petter Northug Jr. (NOR) +0,04
3. Lucas Chanavat (FRA) +1,87
4. Paal Tröan Aune (NOR) +2,57
5. Maicol Rastelli (ITA) +2,91
6. Michail Děvjaťjarov (RUS) +6,65
Ola Vigen Hattestad (NOR)
Ristomatti Hakola (FIN)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Timo André Bakken (NOR)
Maciej Staręga (POL)
Eirik Brandsdal (NOR)
1. Ola Vigen Hattestad (NOR) 2:45,75
2. Finn Hågen Krogh (NOR) +1,16
3. Ristomatti Hakola (FIN) +2,52
4. Timo André Bakken (NOR) +3,16
5. Maciej Staręga (POL) +3,20
6. Eirik Brandsdal (NOR) +1,00
Federico Pellegrino (ITA)
Gleb Retivych (RUS)
Anton Gafarov (RUS)
Sindre Björnestad Skar (NOR)
Ueli Schnider (SUI)
Andrej Parfenov (RUS)
1. Andrej Parfenov (RUS) 2:49,67
2. Sindre Björnestad Skar (NOR) +0,04
3. Anton Gafarov (RUS) +0,10
4. Gleb Retivych (RUS) +0,93
5. Federico Pellegrino (ITA) +1,60
6. Ueli Schnider (SUI) +4,79
Matias Strandvall (FIN)
Even Northug (NOR)
Oskar Svensson (SWE)
Sebastian Eisenlauer (GER)
Alex Harvey (CAN)
Simeon Hamilton (USA)
1. Oskar Svensson (SWE) 2:47,60
2. Alex Harvey (CAN) +0,78
3. Matias Strandvall (FIN) +1,83
4. Even Northug (NOR) +2,04
5. Simeon Hamilton (USA) +2,21
6. Sebastian Eisenlauer (GER) +13,02
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Hanna Falková (SWE)
Sophie Caldwellová (USA)
Jennie Öbergová (SWE)
Jevgenija Šapovalovová (RUS)
Denise Herrmannová (GER)
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 3:11,45
2. Jennie Öbergová (SWE) +0,44
3. Hanna Falková (SWE) +0,76
4. Jevgenija Šapovalovová (RUS) +0,89
5. Denise Herrmannová (GER) +2,66
6. Sophie Caldwellová (USA) +9,93
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Stina Nilssonová (SWE)
Linn Sömskarová (SWE)
Natalja Matvejevová (RUS)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Krista Parmakoskiová (FIN)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:12,68
2. Stina Nilssonová (SWE) +0,79
3. Natalja Matvejevová (RUS) +1,32
4. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +1,52
5. Linn Sömskarová (SWE) +2,17
6. Krista Parmakoskiová (FIN) +4,17
Alexandr Panžinskij (RUS)
Ola Vigen Hattestad (NOR)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Nikita Krjukov (RUS)
Toni Ketelä (FIN)
1. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 2:43,91
2. Ola Vigen Hattestad (NOR) +0,11
3. Petter Northug Jr. (NOR) +1,10
4. Nikita Krjukov (RUS) +1,12
5. Toni Ketelä (FIN) +6,56
6. Alexandr Panžinskij (RUS) +9,98
Oskar Svensson (SWE)
Andrej Parfenov (RUS)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Sindre Björnestad Skar (NOR)
Alex Harvey (CAN)
Baptiste Gros (FRA)
1. Baptiste Gros (FRA) +2:47,82
2. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,03
3. Alex Harvey (CAN) +1,11
4. Sindre Björnestad Skar (NOR) +2,82
5. Andrej Parfenov (RUS) +3,48
6. Oskar Svensson (SWE) +8,29
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Jennie Öbergová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Hanna Falková (SWE)
Jevgenija Šapovalovová (RUS)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:09,38
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +3,39
3. Stina Nilssonová (SWE) +4,37
4. Hanna Falková (SWE) +5,22
5. Jennie Öbergová (SWE) +6,26
6. Jevgenija Šapovalovová (RUS) +12,70
Nikita Krjukov (RUS)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Baptiste Gros (FRA)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Ola Vigen Hattestad (NOR)
1. Nikita Krjukov (RUS) 2:46,70
2. Ola Vigen Hattestad (NOR) +0,69
3. Petter Northug Jr. (NOR) +1,16
4. Finn Hågen Krogh (NOR) +3,66
5. Baptiste Gros (FRA) +3,70
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +11,73